Trwa ładowanie...

Duane "Dog" Chapman żartuje: "Dzieci są przerażone, wiedząc że gotuję indyka"

Duane "Dog" Chapman obchodził w tym roku po raz pierwszy samotne Święto Dziękczynienia. Najwyraźniej wrócił do formy, bo humor mu dopisuje.

Duane "Dog" Chapman żartuje: "Dzieci są przerażone, wiedząc że gotuję indyka"Źródło: Getty Images
d1omm0w
d1omm0w

Żona, Duana "Doga" Chapmana, Beth Chapman zmarła 25 czerwca 2019 r. po przegranej walce z nowotworem gardła. Gwiazdor jednak żyje dalej i świętuje jak co roku. Za pośrednictwem Instagrama zamieścił zabawny obrazek przypominający o ważnym dniu dla wszystkich Amerykanów. Jednocześnie też załączył link do postu informującym o niedawno utworzonym stypendium im. zmarłej żony. Stypendium jest przeznaczona dla wszystkim którzy chcą ukończyć kurs GED.

Ale Duan podzilił się również prywatą. Jak co roku zamierza przyrządzić indyka, bo spodziewa się odwiedzin najbliższych. Najwyraźniej nie stracił poczucia humoru, bo napisał: "Mam nadzieję, że znajdę przewodnik na YouTube".

I dodał: "Moje dzieci są przerażone, wiedząc, że gotuję” , wyznał fanom. Duan "Dog" Chapman napisał również, że Święto Dziękczynienia to nie tylko okazja do spotkania się w gronie najbliższych, ale również czas zabawy.

d1omm0w

"Mamy nagrodę, którą przyznajemy najtrudniejszemu dziecku”. W tym roku nagrodę otrzymał jego syn, Garry.

Duane i Beth byli gwiazdami reality show “Dog The Bounty Hunter”, przedstawiającego rodzinne przygody łowcy nagród. Program zadebiutował na antenie 31 sierpnia 2004 r. Łącznie wyprodukowano 246 odcinków w ośmiu sezonach. Program był emitowany do 2011 r.

d1omm0w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1omm0w