Trwa ładowanie...
d41gu2r

Dwayne "The Rock" Johnson miał zginąć w wypadku. Nie pierwszy raz go uśmiercono

"Dwayne "The Rock" Johnson miał wypadek podczas próby kaskaderskiej". W sieci pojawiały się informacje o "śmierci 47-letniego aktora". Tymczasem okazuje się, że to był fake news, a "The Rock" ma się dobrze. To nie pierwszy raz, gdy go uśmiercono.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dwayne "The Rock" Johnson miał zginąć podczas próby kaskaderskiej
Dwayne "The Rock" Johnson miał zginąć podczas próby kaskaderskiej (East News)
d41gu2r

Dwayne "The Rock" Johnson miał zginąć w wypadku, do jakiego doszło podczas ostatniej próby kaskaderskiej. Tymczasem okazuje się, że informacja jest nieprawdziwa, a 47-letni aktor żyje.

Na Facebooku pojawił się link z artykułem ze strony BBC, jednak po kliknięciu w niego użytkownicy nie czytali informacji nt. śmierci Johnsona. Przenosiło ich na fałszywą i zawirusowaną stronę.

Zobacz: Anna Karwan: "To nieprawda, że artyści nie powinni mówić o polityce"

To nie pierwszy raz, gdy "The Rock" został uśmiercony w internecie. Wcześniej takie doniesienia pojawiały się w 2011 i 2014 r. 5 lat temu media pisały, że zmarł podczas kręcenia filmu po upadku z wysokości ponad 20 m.

Na razie nie wiadomo, czy odniesie się do sprawy i fake newsa. Wiemy jednak, że wszystko z Johnsonem w porządku. Niedawno skończył zdjęcia do filmu "Jumanji: Następny poziom" i pojawił się na gali MMA UFC 244.

d41gu2r

Podziel się opinią

Share

d41gu2r

d41gu2r