Trwa ładowanie...
de9jqje

Dzieci księżnej Charlene i księcia Alberta pozdrawiają babcię. Urocze wideo

Najmłodsi członkowie arystokracji to często najbardziej wdzięczni jej przedstawiciele. Wideo, które opublikowała księżna Monako, jest tego najlepszym przykładem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Charlene i książę Albert są rodzicami bliźniaków
Księżna Charlene i książę Albert są rodzicami bliźniaków (Getty Images)
de9jqje

Choć arystokraci z Monako reprezentują dużo mniejsze państwo niż rodziny królewskie z Wysp czy Szwecji, cieszy się nie mniejszym zainteresowaniem. Szczególnie wśród fanów nowoczesnej monarchii.

Oczywiście nie bez znaczenia pozostaje tu historia Grace Kelly. Aktorki, która zdobyła serce arystokraty i stała się księżną na długo przed tym, gdy tak głośno zrobiło się o wejściu Meghan Markle do rodziny Windsorów. Fanów monarchii interesują żywo także młodsze pokolenia rodziny książęcej.

Ostatnio spore wrażenie na internautach zrobiło wideo z najmłodszymi arystokratami w roli głównej. Chodzi o dzieci księcia Alberta i księżnej Charlene: Jacquesa Honore’a Rainiera i Gabriellę Theresę Marie. Bliźniaki obchodziły 5. urodziny.

de9jqje

Na profilu księżnej pojawiła się relacja z urodzinowego przyjęcia. Oprócz tego urocze wideo, w którym maluchy pozdrawiają swoją babcię, mamę księżnej, Lynette Wittstock. - Dziś są moje urodziny. Kocham cię i tęsknię - mówią. Nagranie znajdziecie poniżej.

Magazyn "People" podaje, że świętowanie nie skończyło się na kameralnym przyjęciu. Podobno w ubiegły weekend dzieci były z mamą w Dubaju. Przedstawicieli książęcej rodziny widziano tam w parku wodnym, gdzie nie brakowało oczywiście zjeżdżalni i kolejek. To musiały być wyjątkowe urodziny.

Zobacz wideo: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

de9jqje

Podziel się opinią

Share
de9jqje
de9jqje