Trwa ładowanie...
d27oucv
#dzieńdobryPolsko: Aktorzy Marek Kaliszuk i Wojciech Medyński o tym, czy faceci płaczą?
Telewizja WP
News

#dzieńdobryPolsko: Aktorzy Marek Kaliszuk i Wojciech Medyński o tym, czy faceci płaczą?

Psycholog William Pollack z Harvardu mówi o zjawisku "maski męskości". Mężczyźni mniej płaczą, ale nie oznacza to, że nie czują emocji. Po prostu lepiej je ukrywają. Porozmawialiśmy o tym z aktorami Markiem Kaliszukiem i Wojciechem Medyńskim oraz dziennikarzem Tomaszem Kwaśniewskim. Zobaczcie nasze wideo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d27oucv

Do studia Telewizji WP zaprosiliśmy Marka Kaliszuka, znanego m.in. z Teatru Muzycznego w Gdyni i serialu "M jak Miłość", Wojciecha Medyńskiego, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z seriali "Na Wspólnej" i "Pierwsza Miłość" oraz Tomasza Kwaśniewskiego - współautora książki o mężczyznach "Czuły barbarzyńca". Czy nasi goście płaczą?

- Ja płaczę - stwierdził Wojciech Medyński. - To, że powiedziałem, że płaczę nie znaczy, że chodzę i płaczę. Mam jeszcze inne zajęcia w życiu. Pomijając zawód, w którym muszę mieć pod ręką swoje emocje. Czytałem artykuł swego czasu o mężczyznach i to mi dało do myślenia, że sposób wychowywania, czesto prowadzi do tego, że w późniejszym wieku tłumimy emocje - dodał aktor.

d27oucv

Czy nasi goście się z nim zgodzili? Odpowiedź znajdziecie w naszym wywiadzie!

WP.PL
WP.PL
d27oucv
d27oucv

Podziel się opinią

Share

d27oucv

d27oucv