Trwa ładowanie...
01-02-2017 14:50

#dzieńdobryPolsko: Aktorzy Marek Kaliszuk i Wojciech Medyński o tym, czy faceci płaczą?

Psycholog William Pollack z Harvardu mówi o zjawisku "maski męskości". Mężczyźni mniej płaczą, ale nie oznacza to, że nie czują emocji. Po prostu lepiej je ukrywają. Porozmawialiśmy o tym z aktorami Markiem Kaliszukiem i Wojciechem Medyńskim oraz dziennikarzem Tomaszem Kwaśniewskim. Zobaczcie nasze wideo!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1w3vdt

Do studia Telewizji WP zaprosiliśmy Marka Kaliszuka, znanego m.in. z Teatru Muzycznego w Gdyni i serialu "M jak Miłość", Wojciecha Medyńskiego, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z seriali "Na Wspólnej" i "Pierwsza Miłość" oraz Tomasza Kwaśniewskiego - współautora książki o mężczyznach "Czuły barbarzyńca". Czy nasi goście płaczą?

- Ja płaczę - stwierdził Wojciech Medyński. - To, że powiedziałem, że płaczę nie znaczy, że chodzę i płaczę. Mam jeszcze inne zajęcia w życiu. Pomijając zawód, w którym muszę mieć pod ręką swoje emocje. Czytałem artykuł swego czasu o mężczyznach i to mi dało do myślenia, że sposób wychowywania, czesto prowadzi do tego, że w późniejszym wieku tłumimy emocje - dodał aktor.

Czy nasi goście się z nim zgodzili? Odpowiedź znajdziecie w naszym wywiadzie!

WP.PL
Źródło: WP.PL
WP.PL
Źródło: WP.PL
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1w3vdt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w3vdt