Trwa ładowanie...

#dzieńdobryWP: połączenie Baczyńskiego, beatboxa i rocka? Bartosz Szymoniak o swoim nowym projekcie muzycznym

Finalista czwartej edycji polskiego "Idola" i frontman zespołu Sztywny Pal Azji opowiedział nam o swoim najnowszym, zupełnie innowacyjnym muzycznym projekcie. W studiu #DDWP wraz z gitarzystą Michałem Przymięso wykonali jeden z utworów z płyty "Alarm". Zobaczcie nasze wideo!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d38sygp
d38sygp

Bartas, a właściwie Bartosz Szymoniak to muzyk, wokalista, kompozytor oraz autor tekstów. W latach 2008-2015 frontman reaktywowanego zespołu Sztywny Pal Azji. W studiu #DDWP artysta opowiedział nam o nowej, solowej płycie "Alarm", która jest muzyczną ilustracją do słów najważniejszych poetów Pokolenia Kolumbów. Teksty T.Gajcego, K.K.Baczyńskiego czy A.Słonimskiego zostały ukazane w nowatorskich aranżacjach beatrockera, czyli połączenia rockowego wokalu i beatboxa. Brzmi interesująco? Dodajmy też, że to połączenie poezji i muzyki jest często puszczane młodzieży. Zobaczcie nasze wideo i posłuchajcie wykonanego na żywo utworu z tej innowacyjnej płyty.

Telewizję WP można oglądać w sieciach telewizji naziemnej i kablowych! UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. INEA: kanał 28. NETIA: kanał 29.

WP.PL
Źródło: WP.PL
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d38sygp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38sygp