Trwa ładowanie...
dsepwpp

Edyta Górniak będzie uczyła się jeździć. Podobno nauczycielem miał być były partner

Trudno uwierzyć, że ktokolwiek mógłby nie mieć prawa jazdy. A jednak wśród gwiazd takich osób jest całkiem sporo. Jedną z nich jest chociażby Edyta Górniak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak znów będzie uczennicą
Edyta Górniak znów będzie uczennicą (ONS.pl)
dsepwpp

Okazuje się, że na braku prawa jazdy można całkiem nieźle zarobić. Edyta Górniak będzie gwiazdą najnowszego programu TVN o tytule "My way". W programie będzie uczyła się prowadzić samochód, by ostatecznie podejść do egzaminu. Za tę przyjemność na jej konto ma wpłynąć milion złotych.

Zobacz wideo:

Ale żeby nie było, że uczyć ją będą zwykli instruktorzy. Twórcy programu chcą zatrudnić najlepszych kierowców, dla których jazda samochodem jest zarówno pasją jak i źródłem utrzymania. W mediach plotkowano nawet, że jednym z nauczycieli miał być były partner Edyty, kierowca rajdowy, Mateusz Zalewski.

dsepwpp

Zobacz też: Edyta Górniak ma najlepszego doradcę w sprawach sercowych.

- Ktoś wpadł na pomysł, żeby jednym z nauczycieli był Mateusz Zalewski, kierowca rajdowy, były chłopak Edyty Górniak - powiedziała anonimowa osoba ze stacji w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Z pomysłu jednak podobno się wycofano ze względu na uczucia wokalistki. I nie ma się co dziwić. Para rozstała się w ubiegłym roku, a nauka jazdy jest i tak wystarczająco stresującym zajęciem. Realizatorzy prawdopodobnie woleliby uniknąć kolizji z udziałem gwiazdy na drodze.

Zobacz też: Edyta Górniak ma złamane serce. Nie wróci do Mateusza

dsepwpp

Podziel się opinią

Share

dsepwpp

dsepwpp