ycipk-12oi9m

Edyta Górniak będzie uczyła się jeździć. Podobno nauczycielem miał być były partner

Trudno uwierzyć, że ktokolwiek mógłby nie mieć prawa jazdy. A jednak wśród gwiazd takich osób jest całkiem sporo. Jedną z nich jest chociażby Edyta Górniak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak znów będzie uczennicą
Edyta Górniak znów będzie uczennicą (ONS.pl)
ycipk-12oi9m

Okazuje się, że na braku prawa jazdy można całkiem nieźle zarobić. Edyta Górniak będzie gwiazdą najnowszego programu TVN o tytule "My way". W programie będzie uczyła się prowadzić samochód, by ostatecznie podejść do egzaminu. Za tę przyjemność na jej konto ma wpłynąć milion złotych.

Zobacz wideo:

ycipk-12oi9m

Ale żeby nie było, że uczyć ją będą zwykli instruktorzy. Twórcy programu chcą zatrudnić najlepszych kierowców, dla których jazda samochodem jest zarówno pasją jak i źródłem utrzymania. W mediach plotkowano nawet, że jednym z nauczycieli miał być były partner Edyty, kierowca rajdowy, Mateusz Zalewski.

Zobacz też: Edyta Górniak ma najlepszego doradcę w sprawach sercowych.

- Ktoś wpadł na pomysł, żeby jednym z nauczycieli był Mateusz Zalewski, kierowca rajdowy, były chłopak Edyty Górniak - powiedziała anonimowa osoba ze stacji w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Z pomysłu jednak podobno się wycofano ze względu na uczucia wokalistki. I nie ma się co dziwić. Para rozstała się w ubiegłym roku, a nauka jazdy jest i tak wystarczająco stresującym zajęciem. Realizatorzy prawdopodobnie woleliby uniknąć kolizji z udziałem gwiazdy na drodze.

ycipk-12oi9m

Zobacz też: Edyta Górniak ma złamane serce. Nie wróci do Mateusza

Polub WP Gwiazdy
ycipk-12oi9m
ycipk-12oi9m
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-12oi9m