Trwa ładowanie...

Edyta Górniak ma najlepszego doradcę w sprawach sercowych.

Choć ma za sobą kilka poważnych związków, Edyta Górniak wciąż ma problemy ze zrozumieniem mężczyzn. Najlepszym doradcą w sprawach sercowych okazał się jej syn Allan.

Edyta Górniak ma najlepszego doradcę w sprawach sercowych.Źródło: ONS.pl
d3um8ja

Mówi się, że z wiekiem nabiera się mądrości płynącej z doświadczenia. Jednak w kwestii miłości reguła ta się nie sprawdza. Przekonała się o tym Edyta Górniak, która nadal szuka odpowiedniego partnera.

Piosenkarce w trudnych chwilach pomaga rozmowa z synem. Okazuje się, że 15-letni Allan, który ledwo co zaczął mieć kontakty z dziewczynami, jest świetnym doradcą miłosnym.

Zobacz też: Najgłośniejsze romanse wakacji. "W sercu gwiazd ciągle maj"

Nastolatek ostatnio zaskoczył mamę mądrym stwierdzeniem. "Jeżeli ktoś ma szansę cię poznać, mamo, i nie widzi od razu, że jesteś tak pięknie wrażliwa, to znaczy, że tego nigdy nie zobaczy i nie będzie Ciebie wart" - piosenkarka zdradziła słowa Allana w rozmowie z "Faktem".

W wielu codziennych sytuacjach syn diwy tłumaczy jej męską perspektywę. Chłopiec nieraz był świadkiem życiowych rozczarowań Edyty Górniak i chce ją uchronić przed kolejnymi. Wokalistka może być dumna, że wychowała tak dojrzałego młodzieńca.

d3um8ja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3um8ja