Trwa ładowanie...

Edyta Górniak boi się zaufać kolejny raz. "Znudziło mi się utrzymywanie mężczyzn"

Edyta Górniak nie ukrywa, że dziś najważniejsze są dla niej syn, wiara w Boga i kariera. Za nią wiele bolesnych doświadczeń związanych z partnerami i rodziną. Zostawiła jej jednak za sobą, kiedy podjęła świadomą decyzję o przeprowadzce do USA. Gwiazda podkreśla, że nie boi się nowych wyzwań. Po raz pierwszy tak dosadnie potrafi także mówić o tym, co za nią.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Edyta Górniak boi się zaufać kolejny raz. "Znudziło mi się utrzymywanie mężczyzn"Źródło: Gala/AKPA
d3mlith

- Wydaje mi się, że każdy człowiek ma swój limit, i mój został zdecydowanie wyczerpany. Poza tym znudziło mi się utrzymywanie mężczyzn. (…) Kiedyś wydawało mi się, że wartość kobiety mierzy się również tym, czy ktoś ją kocha. Przestałam w to wierzyć. Uważam, że należy dzielić swoje życie z kimś absolutnie wyjątkowym albo pozostawić tę przestrzeń na realizację swoich marzeń. Dlatego dzisiaj chcę być jak najlepsza matką i kreatywną artystką. Gdybym miała w kalendarzu utworzyć miejsce na coś bardzo prawdziwego, to tym razem mężczyzna musiałby być mnie godny - przyznała Edyta Górniak w najnowszym wywiadzie dla dwutygodnika "Gala".

W związku z tym marzenie o tym, by mieć jeszcze jedno dziecko 44-letnia gwiazda musiałaby odłożyć na później. - Pozostaje mi tylko rozważenie adopcji - przyznała rozbawiona w rozmowie z Anną Zejdler-Ibisz. Podkreśliła także, że najbardziej w tej kwestii liczyłaby się z opinią syna, który ma na ten temat mieszane uczucia. Doskonale odnajduje się za to jako "menadżer" swojej mamy za oceanem.

- Kiedy podczas różnych towarzyskich spotkań ludzie pytają mnie, kim jestem, mówię bardzo mało. Allan wtedy szturcha mnie i mówi po polsku, żeby nikt nie rozumiał: "Mama, no opowiedz im, co robisz. (…) Moja mama nie chce wam powiedzieć, to ja wam powiem. Bo moja mama śpiewa. A nawet była w 'The Voice'". Ktoś zapytał kiedyś: "Wow! Ładnie śpiewa? Daleko zaszła w programie?". Na co Allan: "Nie! Mama nie była uczestnikiem, tylko trenerem! Moja mama jest gwiazdą!" - zdradziła Górniak.

AKPA
Źródło: AKPA
Gala
Źródło: Gala
Gala
Źródło: Gala
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3mlith
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mlith