Trwa ładowanie...
d39snd7
News

Edyta Górniak ćwiczy jogę na plaży. To jej zawdzięcza doskonałą figurę?

Ma prawie 46 lat, ale może zawstydzić wiele 20-latek! Górniak nie dość, że jest szczupła i zadbana, to jeszcze wysportowana.
Share
Edyta Górniak
Edyta GórniakŹródło: Instagram.com
d39snd7

Wiele gwiazd ma dwa przepisy na idealną figurę: ciągła, restrykcyjna dieta bardzo często w praktyce oznaczająca głodzenie się oraz zabiegi kosmetyczne, a nawet chirurgiczne, które mają zachować ich ciało w doskonałej formie. Edyty Górniak do tego grona nie można zaliczyć. Choć piosenkarka zapewne uważa na to co je i stosuje kosmetyki poprawiające wygląd, to fantastyczną figurę zawdzięcza raczej ćwiczeniom.

Ostatnio podzieliła się z fanami zdjęciami z plaży. Słońce, piasek, szumiące fale... Było to wszystko, zabrakło jedynie gwiazdy w bikini. Górniak zamiast wylegiwać się i opalać, trenowała jogę. Gibkie ciało, szczupłe nogi i płaski brzuch bardzo spodobały się osobom śledzącym piosenkarkę na Instagramie. Posypały się komplementy.

Edyta Górniak coraz częściej spędza czas w Kalifornii, w Malibu. To tam wynajęła dom na wakacje, który, jak donosi "Fakt", spodobał jej się na tyle, by z tymczasowego wynajmu po urlopie nie rezygnować. Podobno gwiazda planuje bywać w USA nie tylko dla relaksu, ale i ze względu na pracę zawodową, więc własny kąt będzie jej potrzebny.

d39snd7

Ile kosztuje utrzymanie amerykańskiego lokum? Według magazynu aż 40 tysięcy złotych miesięcznie. Sądząc po zdjęciach, Edyta zachwycona jest Kalifornią i świetnie się tam czuje. Może wyjazdy do Stanów zaowocują nowymi hitami?

d39snd7

Podziel się opinią

Share
d39snd7
d39snd7