Trwa ładowanie...
d183ssj

Edyta Górniak drze koty z mamą. Wszystko z powodu byłego partnera

Edyta Górniak kilka miesięcy temu rozstała się ze swoim młodym partnerem. Rozpad tego związku odbił się szerokim echem w mediach. Jak się okazuje, ten temat dzieli jej rodzinę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W rodzinie Górniak kłótnie.
W rodzinie Górniak kłótnie. (East News, Fot: East News)
d183ssj

W lipcu media rozpisywały się o nowym ukochanym Edyty Górniak. Był nim 34-letni Mateusz Zalewski. Związek jednak nie trwał długo. Kilka miesięcy później informowaliśmy o rozstaniu. Drogi gwiazdy i jej partnera rozeszły się. Raz na zawsze. Podobno Górniak nie miała czasu dla Zalewskiego, a jemu się to nie podobało.

W sieci pojawiło się nawet na ten temat oświadczenie. "Obserwując komentarze i głośne analizy Mediów, zdecydowałam zająć stanowisko w temacie domysłów, dotyczących mojej relacji osobistej. Dlatego wyłącznie, aby nie pozostawiać więcej pola do dowolnej interpretacji i spekulacji potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć. Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych. Niezależnie, mimo okoliczności Naszego rozstania, pozostaję Mateuszowi i najbliższym Jemu osobom niezmiennie życzliwa" - czytaliśmy na Facebooku Górniak. Było wiele spekulacji, jednak nikt jasno nie powiedział o przyczynie rozpadu związku. Tę informację zostawili dla siebie.

d183ssj

Jak się okazuje, były partner piosenkarki doprowadził do sprzeczki między córką i matką. Jak donosi "Fakt", gwiazda nie spędziła świąt u mamy.

- Edyta jest zła, bo Mateusz ciągle ma kontakt z jej mamą i miesza jej w głowie. Usłyszała, że według mamy decyzja o rozstaniu była zbyt pochopna i błędna. Edyta uważa, że to sprawka Mateusza. Oczywiście nie chce słyszeć o ponownym zejściu się z byłym - zdradza informator "Faktu".

Mamy nadzieję, że kłótnia zostanie jednak szybko załagodzona. Czasami po prostu zamyka się pewien etap w życiu. Najwyraźniej Edyta Górniak postanowiła to zrobić.

d183ssj

Podziel się opinią

Share

d183ssj

d183ssj