Trwa ładowanie...
d10ubc0

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz. Mówi się, że znowu są razem

Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz jeszcze przed rokiem tworzyli szczęśliwą parę. Idylla jednak nie trwała długo, rozstali się, o czym szybko dowiedziały się media. Tygodnik twierdzi, że teraz znowu zakwitło uczucie pomiędzy nimi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News, Fot: East News)
d10ubc0

Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak po raz pierwsi byli widziani razem na imprezie urodzinowej 15-letniego wówczas syna piosenkarki. Mężczyzna ma 39 lat i jest byłym piłkarzem Arki Gdynia. Przez pewien czas grał w młodzieżowej reprezentacji Polski. Występował również w Legii Warszawa oraz duńskich drużynach ligowych. Mazurkiewicz ma dwie córki z wcześniejszego związku. Czy tym razem uda im się stworzyć coś więcej niż kilkumiesięczną relację?

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

Edyta Górniak wyjechała niedawno na 7 tygodni do USA, gdzie ponoć nagrywała materiał na nową płytę. Po powrocie do kraju musiała odbyć obowiązkową kwarantannę - czas ten spędziła w Trójmieście.

d10ubc0

Wg tygodnika "Życie na gorąco" na piosenkarkę na lotnisku czekać miał Tomasz Mazurkiewicz. Po tym, jak diwa doleciała do kraju, obydwoje mieli pojechać do mieszkania mężczyzny.

Czy Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz wrócili do siebie?

- Tak, oni cały czas są bardzo blisko, ale ukrywają tę znajomość. Nie chcą obnosić się z tym, co tak naprawdę ich łączy - mówiła "Życiu na gorąco" osoba współpracująca z Edytą.

Wg informatorów, nie wiadomo jeszcze, z kim Edyta zdecyduje się spędzić święta wielkanocne. Przypomnijmy, że przez kwarantannę gwiazda nie była w stanie świętować z synem Allanem jego 16. urodzin.

d10ubc0

Redakcja "Życia na gorąco" zadzwoniła do mamy diwy, Grażyny Jasik.

- Jest bardzo trudno, nie wiem, jak to będzie, ale drzwi mojego domu dla Edytki są zawsze otwarte. Z mężem zostajemy w domu. Jesteśmy już w takim wieku, że musimy na siebie uważać - powiedziała tygodnikowi kobieta.

Kto wie, może po pandemii koronawirusa Edyta przedstawi Tomasza rodzicom i zabierze go do rodzinnego Opola.

d10ubc0

Podziel się opinią

Share

d10ubc0

d10ubc0