ycipk-1dvk48

Edyta Górniak nie może cieszyć się pełnią szczęścia. Musi nad sobą pracować

Nowa miłość Edyty Górniak jest wdzięcznym tematem dla prasy. Media stopniowo odkrywały, kim jest ukochany, gdzie się poznali, śledziły każdy ich ruch. Jednak okazuje się, że ich związek wcale nie jest tak idealny, jak mogłoby się wydawać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Choć są ze sobą szczęśliwi, muszą nad tym związkiem dużo pracować.
Choć są ze sobą szczęśliwi, muszą nad tym związkiem dużo pracować. (East News, Fot: East News)
ycipk-1dvk48

Edyta Górniak ma za sobą już kilka zawodów miłosnych. Ten największy i najpoważniejszy przeżyła po rozstaniu z Dariuszem K. Po rozwodzie, który miał miejsce w 2010 roku, mówiła, że rany w jej sercu nigdy się nie zabliźnią.

Dlatego właśnie obecny związek piosenkarki z Mateuszem Zalewskim daleki jest od ideału. Nie znaczy to oczywiście, że para nie jest ze sobą szczęśliwa. Piosenkarka zachowuje jednak duży dystans.

ycipk-1dvk48

- Jestem na etapie uczenia się dopuszczania do siebie mężczyzny. Moje bolesne doświadczenia zmieniły mnie wewnętrznie. Te wszystkie rozczarowania wywarły tak ogromny wpływ na moją osobowość, że w tej chwili pozbycie się traumy to dla mnie duża praca. A wiem, że muszę to zrobić, by być szczęśliwą – mówiła w rozmowie z "Faktem" wokalistka.

Wydaje się jednak, że wszystko jest na dobrej drodze. Zalewski bardzo się stara, by Górniak dobrze czuła się w jego towarzystwie. Życzymy więc wszystkiego najlepszego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1dvk48
ycipk-1dvk48
ycipk-1dvk48
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1dvk48