Trwa ładowanie...
d26sq4v

Edyta Górniak rzuciła Amerykę dla ukochanego. "Moje serce jest teraz w Łodzi"

Edyta Górniak ewidentnie nie boi się zmian, a dla miłości jest w stanie zrobić wszystko. Artystka dla swojego ukochanego wróci do Polski. - Od niedawna moje serce jest bardzo, bardzo mocno związane z Łodzią – wyznała szczerze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News, Fot: East News)
d26sq4v

W życiu Edyty Górniak na dobre zapanowała idylla. Diwa zakochała się w młodszym od siebie mężczyźnie, który na dobre zawrócił jej w głowie. I choć z początku wydawało się, że to tylko kolejne zauroczenie, to teraz nie ma wątpliwości, że będzie z tego coś poważnego.

Edyta Górniak zakochana. Rozkwitła przy nowym partnerze

Wybrankiem serca Edyty Górniak jest biznesmen Mateusz Zalewski. O 11 lat młodszy partner rozkochał w sobie artystkę. Mimo tego, że dwa lata temu Edyta Górniak przeprowadziła się z Allanem do Los Angeles, to teraz z miłości jest w stanie wszystko zmienić.

d26sq4v

Piosenkarka na początku tego roku przeszła w Łodzi operację kolana. To tam poznała swojego ukochanego. Mateusza Zalewski to menadżer jednego z hoteli i kierowca rajdowy. Musiało to bardzo zaimponować Edycie, bo do Polski wróciła na całe lato. Na początku szukała apartamentu w Warszawie, ale skończyło się na Łodzi, bo w końcu tam jest teraz jej partner.

- Kiedyś odpowiadałam, że mój dom to scena, tam gdzie jest muzyka. Dziś na moim etapie rozumienia i odczuwania świata, ten dom to są emocje i ludzie. W Polsce mam więcej ludzi, którzy są ważni w moim życiu. Od niedawna moje serce jest bardzo, bardzo mocno związane z Łodzią. Tam uwielbiam odpoczywać i tam się chowam przed światem, tam resetuję serce. Jest tam osoba, która wspaniale gotuje i mnie rozpieszcza. Łódź jest teraz bardzo ciepła mojemu sercu – opowiedziała Edyta w TVN24.

Wszystko wskazuje na to, że Górniak zostanie w Polsce na trochę dłużej. Do stycznia 2019 roku ma zakontraktowane występy w telewizji i trasę koncertową. Jeżeli miałaby wrócić do Stanów, to tylko ze względu na szkołę Allana. Szczęście odnalazła w kraju.

d26sq4v

Podziel się opinią

Share

d26sq4v

d26sq4v