Trwa ładowanie...
d2alcs0

Edyta Górniak opublikowała wideo na Instagramie. Przepiękne wykonanie utworu Cohena

Na Instagramie wokalistki pojawiło się wideo. Edyta Górniak wykonuje przepiękny utwór. Artystka "przesłała" modlitwę i ciszę fanom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News, Fot: East News)
d2alcs0

"Przesyłam Modlitwę i ciszę serca" - napisała Górniak na Instagramie, a internauci mogli zobaczyli wideo. Jest to nagranie w studiu, gdzie wokalistka wykonuje piosenkę "Hallelujah" Leonarda Cohena.

Warto przypomnieć, że Dorota Rabczewska-Stępień po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku wyszła z inicjatywą zorganizowania koncertu "Artyści przeciw nienawiści" i wyciągnęła rękę między innymi do Edyty Górniak. Wówczas artystka odpowiedziała ostro.

d2alcs0

"Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej. Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się Modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony Świętej Pamięci Pana Prezydenta" - czytamy (zachowano oryginalną pisownię). Kilka dni później na Instagramie pojawił się filmik z wykonaniem utworu Cohena.

Edyta Górniak ma jeden z najpotężniejszych i najpiękniejszych głosów. W komentarzach nie zabrakło komplementów.

d2alcs0

Podziel się opinią

Share

d2alcs0

d2alcs0