Trwa ładowanie...
d45sgt8

Edyta Górniak postanowiła wybaczyć Kindze Rusin

Wokalistka zarzucała dziennikarce brak profesjonalizmu. Zarzekała się też, że już nigdy nie udzieli Rusin wywiadu. Sytuacja diametralnie uległa zmianie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (ONS.pl)
d45sgt8

Kiedy w 2014 r. Edyta Górniak była gościem w "Dzień Dobry TVN", została zapytana przez Kingę Rusin o ślub z Piotrem Schrammem. Piosenkarka obraziła się na dziennikarkę, ponieważ uznała pytanie za zbyt osobiste. Liczyła, że podczas wizyty w programie śniadaniowym będzie opowiadała tylko o sprawach zawodowych.

- Może ona ma za małe przygotowanie dziennikarskie? (...) Z pewnością to był ostatni czas, jaki poświęciłam tej osobie - odgrażała się Górniak w rozmowie z "Faktem".

d45sgt8

Ostatnio jednak wokalistka zmieniła podejście do Kingi Rusin. Wszystko za sprawą tego, że prezenterka mocno zaangażowała się w inicjatywy dotyczące ekologii.

- Edyta wybiera się w najbliższym czasie do „Dzień dobry TVN”, by promować nową trasę koncertową. Zastrzegła, że chce być w odcinku, który będzie prowadziła Kinga. Chce ją pochwalić za zaangażowanie w ochronę środowiska i zakopać wojenny topór. Poza tym też podziękować, że dzięki niej podpisała petycję przeciwko odstrzałowi jeleni - czytamy w tabloidzie.

Czy na wizji dojdzie do oficjalnego pojednania?

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak wraca do Polski z miłości

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d45sgt8

Podziel się opinią

Share

d45sgt8

d45sgt8