Trwa ładowanie...

Kinga Rusin może zyskać na konflikcie z Małgorzatą Rozenek. Chcą jej dać nowy program

Medialna potyczka między gwiazdami TVN-u może przynieść zaskakujący skutek. Zamiast nagany na dywaniku u prezesa, Kinga Rusin dostała propozycję poprowadzenia nowego formatu.

Kinga Rusin może zyskać na konflikcie z Małgorzatą Rozenek. Chcą jej dać nowy programŹródło: Instagram.com
d2c5w37
d2c5w37

Kinga Rusin zelektryzowała opinię publiczną serią oświadczeń na swoim profilu na Instagramie. Dziennikarka ostro sprzeciwiała się promowaniu kosmetyków testowanych na zwierzętach, a za główny cel obrała sobie Małgorzatę Rozenek-Majdan, która podpisała lukratywny kontrakt z jedną z firm kosmetycznych.

Po publicznym praniu brudów zapanował względny spokój, ale wszyscy zastanawiali się, jakie będą reperkusje porywczego zachowania Rusin. Okazuje, się, że dzięki medialnej aferze Kinga może sporo zyskać. Po raz kolejny udowodniła w końcu, jak bardzo oddana jest walce o dobro środowiska. Ma taką wiedzę na ten temat, że spokojnie mogłaby poprowadzić swój program.

- Kinga walczy o dobro środowiska z wielką pasją. I ostatnio to pokazała. Ten potencjał warto wykorzystać. TVN właśnie szuka dla niej formatu, który pokaże ludziom jak ważna jest ekologia. Nie ma problemu ze sponsorami, gdyż wiele firm stawia na ekologiczne rozwiązania i chcą zaangażować się w telewizyjny projekt, którego twarzą będzie Rusin - donosi źródło "Super Expressu".

d2c5w37

Oglądalibyście taki program prowadzony przez Rusin?

d2c5w37
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c5w37