Trwa ładowanie...
d3afbgz

Edyta Górniak uszczypliwie komentuje wpadkę Janiaka. Pomylił ją z Justyną Steczkowską

Edyta Górniak uczy się jeździć samochodem w nowym programie "My Way". Na konferencji prasowej show nie obyło się bez wpadki. Gafę popełnił Olivier Janiak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak uszczypliwie komentuje wpadkę Janiaka. Pomylił ją z Justyną Steczkowską
Edyta Górniak uszczypliwie komentuje wpadkę Janiaka. Pomylił ją z Justyną Steczkowską (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d3afbgz

Edyta Górniak w programie "My Way"

Od kilku miesięcy wiadomo, że Edyta Górniak pojawi się w nowym show TVN-u. Swój głośny debiut w tej stacji piosenkarka zaliczyła przy okazji udziału w programie "Agent Gwiazdy". Górniak zaskarbiła sobie sympatię widzów, mimo częstych wybuchów histerii i płaczu. Tym razem Edyta będzie robić prawo jazdy przed kamerami i zgarnie za to bagatela milion zł.

Co ciekawe diwa zarobi nie tylko na samym udziale w programie "My Way". Górniak już dostaje propozycje reklamowe od rozmaitych producentów samochodów.
Niedawno odbyła się konferencja prasowa, na której był promowany nowy show z Edytą w roli głównej. Event poprowadził Olivier Janiak. Dobrze wiemy, że błędy popełniają nawet najbardziej doświadczeni dziennikarze. Nie ominęło to też 45-letniego mężczyzny.

d3afbgz

Janiak podczas rozmowy z Górniak był wyjątkowo zaaferowany, ponieważ zwrócił się do niej… Justyna. Piosenkarka od razu zareagowała pytając z przekąsem: "Steczkowska?".

Wyszło wyjątkowo niezręcznie, gdyż powszechnie wiadomo, że wokalistki nie przepadają ze sobą. Ich konflikt trwa od wielu lat i nic nie wskazuje na to, że szybko zakopią topór wojenny.

d3afbgz

Podziel się opinią

Share

d3afbgz

d3afbgz