Trwa ładowanie...

Edyta Górniak wzruszająco o Allanie. Mówi o traumatycznym dzieciństwie

Syn Allan jest oczkiem w głowie Edyty. Piosenkarka co rusz promuje syna w mediach. Ostatnio jednak nastolatek miał gorszy czas, kiedy mama przyłapała go z papierosem. Teraz piosenkarka opowiada o silnej więzi z synem.

Edyta Górniak wzruszająco o Allanie. Mówi o traumatycznym dzieciństwieŹródło: East News, fot: East News
d1gcq1g
d1gcq1g

Allan Krupa obchodził ostatnio swoje 15. urodziny. Edyta Górniak wówczas świętowała z synem i znajomymi. Podczas imprezy doszło do szokującego dla diwy incydentu. Paparazzi przyłapali chłopaka, jak zaciąga się papierosem. Piosenkarka nie miała o niczym pojęcia, dopóki zdjęcia nie wyciekły w mediach. Ostatnio Górniak dziękowała osobom, które zrobiły te zdjęcia i portalom, które je upubliczniły. Jak twierdziła, dzięki temu dowiedziała się o poważnym problemie syna.

Teraz Edyta opowiedziała o swojej relacji z Allanem nie tylko przez pryzmat kontorwersji, ale także wspólnego życia w Stanach.

Artystka gościła ostatnio na planie programu "Jaka to melodia?", gdzie zaśpiewała swoje największe przeboje. Po występie opowiedziała o dokładnych powodach powrotu do Polski, swoich emocjach związanych z przeprowadzką i o kulisach wyboru przez jej syna szkoły o profilu wojskowym.

d1gcq1g

– Mój syn jest tutaj bardziej szczęśliwy niż ja. Kiedy Allan się urodził, marzyłam, żeby chodził do szkół międzynarodowych. Najpierw poszedł więc do szkoły francuskiej, potem amerykańskiej, a kiedy przyjechaliśmy do Polski, pierwszy raz poszedł do polskiej szkoły. Zaczął słuchać o polskiej historii i to obudziło w nim ogromny patriotyzm – mówiła diwa.

Edyta Górniak podkreślała, że najprawdopodobniej nie był to jedyny powód, dla którego jej syn zdecydował się na szkołę o profilu związanym z obronnością.

– Jeden powód jest taki, że po takim może troszeczkę traumatycznym dzieciństwie, Allan nabierał potrzeby chronienia nas obojga jako mężczyzna. Czuje, że jest jedynym mężczyzną przy mnie. Jest bardzo wrażliwy, ale i mocny. Rozumie rolę mężczyzny przy kobiecie – podkreśla wokalistka.

W programie "Jaka to melodia?" Edytę Górniak będzie można oglądać już w niedzielę 28 kwietnia o godz. 18.35 na antenie TVP1.

d1gcq1g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gcq1g