Trwa ładowanie...
d4ycuv0

Edyta Górniak zdecydowała się na przeprowadzkę. Robi to ze względu na syna

Diwa ma na stałe wrócić do Polski. Porzuciła marzenie o życiu w Los Angeles, by jej 14-letni syn mógł realizować swoje pasje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News)
d4ycuv0

Edyta Górniak blisko dwa lata temu przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Piosenkarka stwierdziła, że tam będzie mogła wieść spokojne życie wraz z synem Allanem. Czas jednak zweryfikował te plany. Gwiazda miała tak dużo pracy w Polsce, że nieustannie musiała kursować między kontynentami. Co więcej, poznała niedawno mężczyznę, który zupełnie zawrócił jej w głowie. Mateusz, który jest kierowcą rajdowym i właścicielem hotelu, mieszka w Łodzi.

Mężczyzna był powodem, dla którego piosenkarka zaczęła rozważać powrót do kraju. Ostateczną decyzję o przeprowadzce podjęła po rozmowie z synem. Allan marzył o tym, by iść do liceum wojskowego. Udało mu się nawet znaleźć szkołę z klasą mundurową w podwarszawskich Urlach.

d4ycuv0

- Przekonał ją, żeby zapisała go do klasy o profilu wojskowym. On od paru lat interesuje się historią, wojskowością, fascynuje go zwłaszcza historia powstania warszawskiego. No i jego mama się zgodziła - zdradził w "Rewii" bliski znajomy piosenkarki.

Edyta i jej ukochany byli z Allanem na rozpoczęciu roku szkolnego.

- Edyta była wzruszona, bo Allan w mundurze wygląda tak poważnie. Nie mogła uwierzyć, że niedawno siadywał jej na kolanach. Nie chciała sprzeciwiać się jego marzeniom. Zdaje sobie sprawę, że chłopakowi brakuje ojca - dodaje źródło "Rewii".

Miejmy nadzieję, że partner Edyty będzie dobrym męskim wzorcem dla Allana.

d4ycuv0

Podziel się opinią

Share
d4ycuv0
d4ycuv0