Trwa ładowanie...

Eliza Trybała: "Jestem fajną mamą"

Eliza Trybała chętnie pokazuje fanom rodzinne zdjęcia. Obrazki są piękne, a wszyscy wyglądają na nich na szczęśliwych. Wygląda na to, że Elizka świetnie odnajduje się w swojej roli, bo przyznała, że jest naprawdę fajną mamą.

Eliza Trybała: "Jestem fajną mamą"Źródło: Instagram
d1wwpou
d1wwpou

2013 rok - wtedy to na ekranach telewizorów zobaczyliśmy "Warsaw Shore" po raz pierwszy. Niektórzy uczestnicy od razu rzucili się widzom w oczy. Jednym z nich był Trybson, który wówczas miał 22 lata. Od tego momentu minęło już siedem lat, a w życiu celebryty wiele uległo zmianie. Przede wszystkim założył szczęśliwą rodzinę. Jego żoną została Eliza Wesołowska - także uczestniczka show MTV. Para doczekała się dwóch uroczych córek.

Eliza chętnie pokazuje fanom wycinki z codziennego życia. Nic więc dziwnego, że jej instagramowy profil pełen jest zdjęć córek - Kornelii i Victorii. Dziewczynki są naprawdę śliczne, a mama jest z nich niesamowicie dumna. Okazuje się, że jest dumna także z samej siebie. Na Instagramie, pod jedną z fotek, stwierdziła, że ona nie jest zwykłą mamą, lecz jest fajną mamą.

Rzeczywiście nie można nie zwrócić uwagi na to, że rodzina wydaje się być naprawdę szczęśliwa, a Eliza Trybała daje z siebie 100%. Spodziewaliście się, że tak może być?

d1wwpou
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wwpou