Trwa ładowanie...
Megafon.pl
elton john
27-03-2017 09:21

Elton John przechodzi na emeryturę?

Powraca temat koncertowej emerytury sir Eltona Johna. Poruszył go sam artysta.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Elton John przechodzi na emeryturę?Źródło: newspix.pl
dtoz00x
dtoz00x

Sir Elton John jeszcze kilka miesięcy temu podkreślał, że nie zamierza przechodzić na emeryturę. Jednak w niedawnej rozmowie z BBC 70-letni artysta nie był już tak kategoryczny. Przyznał, że w niedalekiej przyszłości podejmie decyzję co do dalszego koncertowania. Chciałby bowiem spędzać więcej czasu ze swoim partnerem Davidem Furnishem oraz dwoma synami.

- Prawdopodobnie podejmę taką decyzję w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Będę chciał przestać grać trasy - powiedział Anglik. - Chodzi tylko o granie tras. 70-latek to nie 60-latek ani 50-latek. Chcę więcej czasu spędzać z moimi chłopakami.

Koncert w Sopocie to ostatnia okazja, żeby zobaczyć Eltona Johna?

Artysta zapewnił jednocześnie, że cały czas będzie komponował i wydawał płyty. Synowie Eltona Johna (Zachary i Elijah) mają obecnie sześć i cztery lata.

dtoz00x

Elton John jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki. Na koncie ma 38 złotych oraz 31 platynowych oraz multiplatynowych płyt. Łącznie jego albumy rozeszły się w 250 milionach egzemplarzy. To do niego należy rekord najlepiej sprzedającego się singla wszech czasów, wypuszczonego w 1997 roku w nowej wersji "Candle in the Wind", który osiągnął wynik 33 milionów egzemplarzy. Elton John jest także autorem muzyki do największych sprzedażowych hitów musicalowych zarówno scenicznych, jak i filmowych, takich jak np. "Billy Elliot", "Król Lew" czy "Aida".

Elton John newspix.pl
Elton John Źródło: newspix.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dtoz00x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtoz00x