Trwa ładowanie...
d42vhi5
Megafon.pl
News

Elton John zaśpiewa na pogrzebie George'a Michaela

W planach są dwie pożegnalne ceremonie George'a Michaela. Pierwsza dla fanów, druga dla rodziny i przyjaciół. Tę publiczną ma uświetnić występ Eltona Johna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elton John zaśpiewa na pogrzebie George'a Michaela
(East News)
d42vhi5

Wokalista ma zaśpiewać na pogrzebie utwór "Don't Let The Sun Go Down On Me". John wykonał numer w duecie właśnie z zmarłym artystą podczas koncertu w Wembley Arenie w 1991 roku. George Michael ma zostać pochowany obok matki, na cmentarzu Highgate w Londynie.

George Michael został znaleziony martwy w bożonarodzeniowy poranek w swoim domu w Oxfordshire. Miał 53 lata. Menedżer wokalisty, Michael Lippman, potwierdził, że powodem śmierci była niewydolność serca.

George Michael naprawdę nazywał się Georgios Kyriacos Panayiotou. Karierę zaczynał w duecie Wham!, który współtworzył z Andrew Ridgeleyem. Wśród hitów formacji były "Wake Me Up Before You Go-Go", "Everything She Wants" czy "Careless Whisper". Solową karierę zaczął w drugiej połowie lat 80. Jego najważniejsze dzieła to "Faith" i "Listen Without Prejudice Vol. 1". Płyty muzyka rozeszły się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy. Wokalista podobno pracował nad nowym albumem.

   East News
(East News)
   East News
(East News)
George Michael Instagram.com
George Michael (Instagram.com)
d42vhi5
d42vhi5

Podziel się opinią

Share
d42vhi5
d42vhi5