Trwa ładowanie...

Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra są razem?

Przez lata Redbad Klijnstra i Emilia Komarnicka grali razem w serialu 'Na dobre i na złe". Początkowo traktowali się tylko jak znajomi z teatru i planu zdjęciowego. Wszystko zmieniło się, gdy wystąpili razem w sztuce "Małe zbrodnie małżeńskie" Katarzyny Herman. Jak donosi "Rewia", wspólne próby i powroty z przedstawień sprawiły, że spojrzeli na siebie zupełnie inaczej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2vodvs
d2vodvs

Aktor znany m.in. z filmu "Smoleńsk" i Komarnicka rozstała się z Łukaszem Konopką, z którym była zaręczona. Klijnstra przez lata nie mógł ułożyć sobie życia przy jednej kobiecie. Dopiero Emilii udało się go usidlić.

- Już się wyszumiałem i wiem, ze to monogamia ma największy sens. Przerażała mnie kwestia odpowiedzialności, świadomość, że bycie w długotrwałej relacji, tak samo jak ślub, jest poważną decyzją. Ale teraz dojrzałem – powiedział aktor w przytaczanym przez "Rewię" wywiadzie.

Para nie kryje się już ze swoimi uczuciami. Ostatnio były widziani razem na Warszawskich Targach Książki na Stadionie Narodowym. Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli pogratulować im zaręczyn.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2vodvs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vodvs