Trwa ładowanie...
d3u5tre

Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Aktorka chroni swoją prywatność i w przeciwieństwie do innych gwiazd nawet w mediach społecznościowych nie mówi o swoim życiu za wiele. Teraz jednak zdradziła, że na świecie pojawiło się już jej pierwsze dziecko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Redbad Klynstra-Komarnicki i Emilia Komarnicka-Klynstra są rodzicami chłopca
Redbad Klynstra-Komarnicki i Emilia Komarnicka-Klynstra są rodzicami chłopca (Instagram.com)
d3u5tre

Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, pozornie całkiem niewinne, bo z bukietem kwiatów, a nie błękitnymi lub różowymi balonami czy parą maleńkich bucików. A jednak podpis okazał się wiele znaczący: "Takie kwiaty dostałam od męża i syna. W ogrodzie nazbierali. Dziękuję wszystkim za życzenia! #najpiekniejszeurodziny #wżyciu". Niby wpis o urodzinach, ale nie tylko.

W marcu okazało się, że Komarnicka i jej mąż, Redbad Klynsta, spodziewają się pierwszego dziecka. Oboje są dość skryci i niechętnie udzielają informacji niedotyczących ich życia zawodowego, jednak plotkę potwierdził agent gwiazdy, który przyznał, że małżonkowie czekają na malucha. Dziecko miało urodzić się w pierwszej połowie roku. Tak też się stało.

d3u5tre

Urodzinowy post Emilii to podziękowanie za życzenia, ale i niejednoznaczne przekazanie radosnej nowiny, że synek aktorskiej pary jest już na świecie.

Klynstra i Komarnicka pobrali się rok temu. Zakochani razem pracują na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie aktor holenderskiego pochodzenia gra już od ponad 10 lat. Dzieli ich spora różnica wieku, bo Redbad ma 49 lat, a Emilia 33 lata, ale, jak widać, nie ma ona znaczenia.

Niestety, dla aktora narodziny syna zbiegły się w czasie z chorobą ojca. Klynstra prosił ostatnio o modlitwę za niego.

d3u5tre
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3u5tre

Podziel się opinią

Share
d3u5tre
d3u5tre