Trwa ładowanie...
d1py48d

Emilia Komarnicka wzięła potajemny ślub? Zdradził ją jeden szczegół

O tym, że aktorka i aktor Redbad Klynstra są parą, plotkowano od dawna. Teraz okazuje się, że para najprawdopodobniej powiedziała sobie "tak".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezentacja ramówki TVP; fot. P.Kibitlewski/ONS
Prezentacja ramówki TVP; fot. P.Kibitlewski/ONS (ons.pl)
d1py48d

Zakochani nigdy nie zaprzeczali plotkom, że łączy ich coś więcej. Okazuje się jednak, że to nie była tylko przyjaźń, a Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra wzięli ślub. Zdradziła ich zmiana nazwisk na ich oficjalnych kontach na Facebooku. Teraz oboje noszą podwójne - Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki.

Zatem, jak można przypuszczać, para rzeczywiście zdecydowała się zalegalizować swój związek. Już w kwietniu jeden z tabloidów podał informację, że para szykuje się do ślubu.

Emilia i Redbad poznali się w 2008 roku na planie serialu "Na dobre i na złe". Wówczas nie mieli ze sobą zbyt wielu wspólnych scen. Lepiej poznali się wtedy, kiedy aktorka zastąpiła Katarzynę Herman w sztuce "Małe zbrodnie", w której grał Redbad. Od tamtego momentu zaczęli spędzać więcej czasu razem poza pracą.

d1py48d

Parę dzieli aż 16 lat różnicy. Mimo to dogadują się świetnie! Redbad wcześniej był w bardzo poważnym związku z Kasią Nosowską, a Emilia była nawet zaręczona z Łukaszem Konopką.

Tak czy inaczej, życzymy tej parze wszystkiego najlepszego.

Facebook.com
Facebook.com

(( repositoryphoto https://d.wpimg.pl/1484224963-1541394425/emilia-komarnicka-redbad.jpg #source=Materiały prasowe# #size=332x191#

d1py48d

Podziel się opinią

Share

d1py48d

d1py48d