Trwa ładowanie...
d1e4k1v

Enrique Iglesias zagra 7 maja w Krakowie! Znamy ceny biletów

Enrique Iglesias zagra w 2019 roku w Polsce! Znamy dokładną datę, miejsce koncertu oraz szczegóły na temat biletów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Enrique Iglesias zagra w maju w Krakowie.
Enrique Iglesias zagra w maju w Krakowie. (Materiały prasowe)
d1e4k1v

Gdzie i kiedy zagra?

Enrique Iglesias wystąpi 7 maja 2019 roku w Krakowie w hali Tauron Arena. Jego fani od kilku miesięcy próbowali ściągnąć piosenkarza do Polski. Co ciekawe, jako pierwszy informację o koncercie podał sam Enrique Iglesias, uprzedzając tym samym agencję Eventim, która jest organizatorem imprezy.

Bilety na koncert Enrique Iglesiasa - sprzedaż i ceny biletów?

Przedsprzedaż biletów ruszy 17 października (środa) o godzinie 10:00. Wówczas najwierniejsi fani będą mogli skorzystać ze zniżki w kwocie 25 złotych. Główna pula biletów na koncert Enrique Iglesiasa będzie dostępna w sprzedaży od 18 października (czwartek) od godziny 10:00. Bilety można kupić za pośrednictwem platformy eventim.pl. Organizatorzy spodziewają się szybkiej sprzedaży wszystkich biletów, których ceny na trybunach zaczynają się już od 148 zł, a kończą na 269 zł. Ci, którzy pragnąznaleźć się bliżej sceny moga zakupić bilet uprawniający do wejścia na płutę areny w cenie 189 zł. Najdroższe wejściówki noszą nazwę Golden Circle - miejsce stojące i kosztują 299 zł.

d1e4k1v

Na Facebooku jest dostępne oficjalne wydarzenie związane z koncertem Enrique Iglesiasa. Liczba chętnych do wzięcia w nim udziału oraz zainteresowanych ciągle rośnie.

Bilety na ostatnie koncerty Enrique Iglesiasa w Europie były w całości wyprzedane. Miesiąc temu w Kijowie zagrał dla publiczności liczącej aż 75 tysięcy ludzi. Jest autorem takich hitów jak „Bailamos”, „Rhythm Divine” czy „Be With You”, „Duele El Corazon”, „Subeme La Radio”, „El Baño” i „Move To Miami”.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1e4k1v

Podziel się opinią

Share
d1e4k1v
d1e4k1v