Trwa ładowanie...
d3c7fvn

Erika Karkuszewska wzięła ślub

Erika Karkuszewska w ostatnich dniach zmieniła stan cywilny. A że to już wrzesień i pogoda nas nie rozpieszcza, aktorka powiedziała sakramentalne "tak" we Włoszech.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Erika Karkuszewska zmieniła stan cywilny
Erika Karkuszewska zmieniła stan cywilny (Materiały prasowe)
d3c7fvn

Erika Karkuszewska, gwiazda znana z z serialu "Stulecie winnych" oraz filmu "Bodo", właśnie wzięła ślub. Na Instagramie podzieliła się wyjątkowym zdjęciem z ważnego wydarzenia. Pod postem napisała: "Wybieram ciebie. Za sto wcieleń, w stu światach, w dowolnej wersji rzeczywistości. Znajdę cię i wybiorę raz jeszcze".

Zobacz też: Iwona Cichosz wzięła ślub. Kim jest jej mąż?

d3c7fvn

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji: "Cudownie! Życzę wam mnóstwa radości i samej miłości", "Wszystkiego co najlepsze na tej nowej drodze".

Nie obyło się również bez gorzkich łez mężczyzn, którzy wzdychali do 31-letniej aktorki: "Teraz mam złamane serce", napisał jeden z fanów.

Przypomnijmy, że Erika grywa również za granicą. W 2016 r. pojawiła się w indyjskiej produkcji "Shivaay". Nie dziwi zatem fakt, że wśród komentarzy pojawiło się sporo z Indii. Najwyraźniej dziewczyna ma pokaźne grono fanów również w Azji.

Zobacz też: Erika Karkuszewska: Polka, która podbija Bollywood [WIDEO]

d3c7fvn

Podziel się opinią

Share

d3c7fvn

d3c7fvn