ycipk-a942db

Erika Karkuszewska wzięła ślub

Erika Karkuszewska w ostatnich dniach zmieniła stan cywilny. A że to już wrzesień i pogoda nas nie rozpieszcza, aktorka powiedziała sakramentalne "tak" we Włoszech.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Erika Karkuszewska zmieniła stan cywilny
Erika Karkuszewska zmieniła stan cywilny (Materiały prasowe)
ycipk-a942db

Erika Karkuszewska, gwiazda znana z z serialu "Stulecie winnych" oraz filmu "Bodo", właśnie wzięła ślub. Na Instagramie podzieliła się wyjątkowym zdjęciem z ważnego wydarzenia. Pod postem napisała: "Wybieram ciebie. Za sto wcieleń, w stu światach, w dowolnej wersji rzeczywistości. Znajdę cię i wybiorę raz jeszcze".

Zobacz też: Iwona Cichosz wzięła ślub. Kim jest jej mąż?

ycipk-a942db

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji: "Cudownie! Życzę wam mnóstwa radości i samej miłości", "Wszystkiego co najlepsze na tej nowej drodze".

Nie obyło się również bez gorzkich łez mężczyzn, którzy wzdychali do 31-letniej aktorki: "Teraz mam złamane serce", napisał jeden z fanów.

Przypomnijmy, że Erika grywa również za granicą. W 2016 r. pojawiła się w indyjskiej produkcji "Shivaay". Nie dziwi zatem fakt, że wśród komentarzy pojawiło się sporo z Indii. Najwyraźniej dziewczyna ma pokaźne grono fanów również w Azji.

Zobacz też: Erika Karkuszewska: Polka, która podbija Bollywood [WIDEO]

ycipk-a942db
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-a942db

ycipk-a942db
ycipk-a942db