Trwa ładowanie...
d3h1ljy

Iwona Cichosz wzięła ślub. Kim jest jej mąż?

Iwona Cichosz powiedziała sakramentalne "tak". Jej wybrankiem został Truls S. Yggeseth. Kim jest mężczyzna, na punkcie którego oszalała gwiazda?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Iwona Cichosz wzięła ślub
Iwona Cichosz wzięła ślub (ONS.pl)
d3h1ljy

Iwona Cichosz wzięła ślub

Iwona Cichosz wyszła za mąż. Po 3 latach związku powiedziała sakramentalne "tak" ukochanemu Trulsowi. Romantyczna ceremonia odbyła się 7 września, dokładnie w trzecią rocznicę poznania. Wesele do białego rana miało miejsce w uroczym Niedarzynie. Wśród gości pojawili się zarówno polscy, jak i zagraniczni znajomi pary.

Na instagramowych profilach obojga nowożeńców pojawiły się piękne zdjęcia z uroczystości. Dzięki temu wiemy, jak m.in. wyglądała panna młoda. Cichosz postawiła na prostą i dość klasyczną białą suknię do ziemi. Włosy ułożyła w delikatne fale, w które wpięła kwiaty.

d3h1ljy

ZOBACZ WIDEO: Książę Karol uwielbia Meghan. Udowodnił to jeszcze przed ślubem

Iwona Cichosz - kim jest jej mąż?

Truls S. Yggeseth pochodzi z Oslo. Studiował na kierunku menedżer artystyczny. Ma własną firmę, która zajmuje się m.in. tworzeniem stron internetowych. Tak jak Iwona, również jest niesłyszący i działa w kilku fundacjach oraz stowarzyszeniach na rzecz głuchoniemych. Para poznała się w 2016 r. podczas finału konkursu piękności i od razu się w sobie zakochali.

d3h1ljy

- Jego jedyną wadą może być to, że kocha mnie tak mocno, że zrobiłby dla mnie wszystko - powiedziała o nim Cichosz na łamach "Party".

Iwona Cichosz - kim jest?

Iwona Cichosz w 2016 r. zdobyła tytuł Miss Świata Głuchych. Po swoim sukcesie została zaproszona do programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie występowała razem ze Stefano Terrazzino. Biorąc udział w show Polsatu, przełamała wszelkie stereotypy o tym, że ktoś, kto nie słyszy, nie może tańczyć. Na swoim koncie ma także epizod w serialu "Leśniczówka".

d3h1ljy

Podziel się opinią

Share

d3h1ljy

d3h1ljy