Trwa ładowanie...
d30m5w7

Esmeralda Godlewska o samoakceptacji. "Lubię swoje krągłości"

Esmeralda Godlewska znana jest wszystkim jako jedna z sióstr, które swoim wykonaniem zmasakrowały świąteczne kolędy. W jej życiu wydarzyło się od tego czasu naprawdę dużo. Dziś mówi o samoakceptacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Esmeralda Godlewska opisała swoją drogę do samoakceptacji.
Esmeralda Godlewska opisała swoją drogę do samoakceptacji. (Instagram.com)
d30m5w7

Wykonanie świątecznych kolęd nie przysporzyło jej wielu fanów, lecz w myśl zasady, że nie jest ważne jak mówią, ważne by mówili, Esmeralda Godlewska stała się rozpoznawalna. Popularność przynosiły jej kolejne wybryki pod wpływem alkoholu, sztucznie rozdmuchane afery i kłótnie z siostrami oraz udział w gali Fame MMA. Zmieniła się także waga celebrytki, która znacznie poszła w górę. Ostatnio rozpoczęła jednak odchudzanie. - Dajcie mi jeszcze 2 miesiące, a kopary Wam opadną - napisała na Instagramie.

Esmeralda udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie w blieliźnie i odważnej pozie sprzed przynajmniej kilku miesięcy. - 70 kg temu - przyznała. Do zdjęcia dorzuciła oczywiście długi opis o samoakceptacji. - Wzięłam sie za siebie. Nie mam figury Victorii Secret i nigdy nie chciałabym mieć. Lubię swoje kragłości w odpowiednich miejscach.

- 70 kg temu - przyznała Godlewska. Instagram.com
- 70 kg temu - przyznała Godlewska. (Instagram.com)

Co sądzicie o jej wpisie?

d30m5w7

Podziel się opinią

Share
d30m5w7
d30m5w7