Trwa ładowanie...
d2qj15d

Eurowizja Junior 2019. Oficjalny teledysk Viki Gabor. Polacy znaleźli magiczną formułę na wygraną?

W tym roku Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci będzie reprezentować Viki Gabor. Młoda wokalistka nie uniknie porównań do zeszłorocznej finalistki, Roxi Węgiel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eurowizja Junior 2019. Oficjalny teledysk Viki Gabor
Eurowizja Junior 2019. Oficjalny teledysk Viki Gabor (ONS.pl)
d2qj15d

W tamtym roku cała Europa usłyszała o 13-letniej Roksanie Węgiel z Polski. Wokalistka wygrała Eurowizję Junior i od tamtej pory bryluje na salonach. Jednak bardzo prawdopodobnym jest, że już niedługo Roxi będzie musiała zrobić miejsce dla innej młodej i utalentowanej piosenkarki – Viki Gabor.

To właśnie ona będzie reprezentować nasz kraj w konkursie Eurowizja Junior 2019. Viki Gabor zdobyła popularność występując w drugiej edycji "The Voice Kids", gdzie udało się jej zająć 2. miejsce. 12-letnia wokalistka urodziła się w Niemczech, a dzieciństwo spędziła w Polsce.

Viki wystąpi 24 listopada w Gliwicach z piosenką "Superhero". W tanecznej propozycji dziewczyna śpiewa w dwóch językach (po polsku oraz angielsku), a wszystko jest utrzymane w skocznych, tanecznych rytmach. To właśnie dlatego wielu fanów porównuje ją do Roxi Węgiel. Złośliwi twierdzą, że Polacy znaleźli "formułę na wygrywanie Eurowizji".

d2qj15d

Innego zdania są zagraniczni fani konkursu. Pod oficjalnym teledyskiem, który swój debiut miał dzisiaj, roi się od pozytywnych komentarzy po angielsku. "Viki wygląda jak gwiazda światowego formatu. Polska znowu ma najlepsza kandydatkę", "Niesamowita piosenka, Viki wygra" – to tylko niektóre z peanów skierowanych pod adresem młodej wokalistki.

Zarówno tekst "Superhero", jak i teledysk do utworu mają silne proekologiczne przesłanie. Gabor twierdzi, że "wszyscy jesteśmy superbohaterami, którzy mogą ocalić świat". Pod koniec utworu apeluje do wszystkich słuchających: "ocalcie świat, ta planeta jest moim domem".

d2qj15d

Podziel się opinią

Share
d2qj15d
d2qj15d