Trwa ładowanie...

Eva Minge dodała poruszający post: "Brakuje mi mamy"

Projektantka pokazała zdjęcie z przeszłości. Jest na nim z synem Oskarem i ukochaną mamą.

Share
Eva Minge dodała poruszający post: "Brakuje mi mamy"
Źródło: East News
d4hwblx

Eva Minge regularnie zmaga się z opiniami na temat swojego wyglądu. Niejednokrotnie projektantka była krytykowana, zarzucano jej, że poprawiała urodę i że zdecydowanie przesadziła. Gwiazda tłumaczyła, że jej wygląd spowodowany jest chorobą, ale to i tak nie pomogło. Minge cały czas zmaga się z hejtem.

W najnowszym poście projektantka przyznała, że wielkim oparciem była dla niej mama. To ona pomagała jej w najtrudniejszych chwilach i dodawała otuchy. Minge przypomniała zdjęcie, na którym jest z mamą i synem Oskarem. Dodała też wzruszający post.

- Z miłości do otwartości i z pasji do komentarzy "Boże, jak ona się zmieniła, oszpeciła, a taka piękna była!!!". Ja lat temu 26, mój syn Oskar i moja ukochana mama, której brakuje mi jak nikogo na świecie. Dożyła niestety początków hejtu na temat córki i powtarzała niezmiennie "Miej to w d....e, idź do przodu i nie przejmuj się miernotami" - cytat. Powtarzała mi to od dziecka, mówiąc, że oglądanie się na innych spowalnia własny bieg w kierunku marzeń, a jak skupię się na celu, dojdę, gdzie zechcę. Miała racje w bardzo wielu kwestiach i tej jej mądrości i siły charakteru brakuje mi najbardziej. Pomimo braku fizyczności nadal z nią rozmawiam i konsultuje mnóstwo spraw - napisała na Instagramie.

d4hwblx

Projektantka jest jedną z tych gwiazd, które walczą z hejtem w sieci. Minge nie daje przyzwolenia na to, aby obrażano ją i bliskie jej osoby. Zawsze reaguje na to, co dzieje się pod jej postami.

ZOBACZ TAKŻE: Eva Minge o chorobie nowotworowej

d4hwblx

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hwblx
d4hwblx