Trwa ładowanie...

Ewa Chodakowska krytykuje na Instagramie otyłą rodzinę ze stacji benzynowej

Ewa Chodakowska opublikowała kolejny film motywacyjny na swoim Instagramie. Tym razem na celowniku znalazła się pewna rodzina, którą spotkała na stacji benzynowej.

Ewa Chodakowska krytykuje na Instagramie otyłą rodzinę ze stacji benzynowejŹródło: East News
d121f2p
d121f2p

Ewa Chodakowska krytykuję otyłą rodzinę?

Ewa Chodakowska znana jest z tego, że potrafiła odmienić losy kobiet z całej Polski. Jej porady poprawiły jakość życia wielu z nich. Trenerka fitnessu, pomimo że ma już mocno rozbudowaną działalność biznesową, nadal stara się zmotywować swoich fanów do działania za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Chodakowska opublikowała film na Instagramie, który rozpoczyna słowami “opierdziel od konia”, co świadczy o ogromnym dystansem do samej siebie. W materiale wideo mówi, że nigdy nie była ofensywa wobec osób borykających się z nadwagą.

- A dzisiaj na szybko opierdziel od konia. Nigdy osobie otyłej nie powiedziałam, że jest gruba. Zawsze mówię: 'Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na to, co ląduje na twoim talerzu, nie truj się - mówi.

Opowiedziała również o pewnej sytuacji, w której spotkała rodzinę otyłych osób na stacji benzynowej.

d121f2p

- Ostatnio byłam na stacji benzynowej, patrzę, rodzina rozmiar 3 XL, jak nic. Buzie ociekają sosami i hot-dogi w ręce. No i nagrałam Instastories, generalizując, nie pokazując tej rodziny: 'Ludziska, nie róbcie tego swoim dzieciom!'. No i co czytam w komentarzach? "Nie wolno tak wytykać palcem, nie wolno zwracać uwagi' - dodała.

Na samym końcu celebrytka usprawiedliwia się, podając przykład samobójców.

- Czekaj, jak idziesz mostem i skacze samobójca, to nie zwracasz uwagi? Bo ja reaguję - dodała.

Co wy sądzicie na temat wypowiedzi Ewy Chodakowskiej?

d121f2p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d121f2p