Trwa ładowanie...

Ewa Farna dba o środowisko. Prowadzi ekologiczny dom

Ewa Farna idee dbania o środowisko zręcznie wprowadza w życie. Świeci przykładem i zachęca w mediach społecznościowych do działania innych.

Ewa Farna dba o środowisko. Prowadzi ekologiczny domŹródło: ONS.pl
d2w3dix
d2w3dix

Ewa Farna jest znana z tego, że bardzo ceni sobie prywatność. O jej życiu osobistym fani i media wiedzą tyle, ile sama zdecyduje się przekazać. Najczęściej robi to w mediach społecznościowych. To tam poinformowała np. że została mamą i to tam od czasu do czasu dzieli się zakulisowymi zdjęciami z koncertów i wspólnych rodzinnych chwil.

Zobacz wideo: Ewa Farna o tym, jak zmieniło się jej życie po ślubie. "Stajesz się częścią drugiej rodziny"

Tym razem postanowiła opowiedzieć o tym, jak wygląda codzienne życie jej rodziny. Zabrała głos w związku z palącym ostatnio tematem dbania o środowisko i ochrony przyrody. Na własnym przykładzie wykazała, że liczy się w tej kwestii każdy, nawet najdrobniejszy gest. Podkreśliła, że często nie trzeba wiele, by pozytywnie wpływać na środowisko. Wokalistka wyjawiła, że w jej domu ekologia gra bardzo ważną rolę. To nasze pomidory- mamy trochę warzyw w ogródku – pochwaliła się pod zdjęciem dorodnych zbiorów.

- Zamontowaliśmy duży pojemnik z pompa na wodę deszczowa, by ja wykorzystywać w możliwych przypadkach zamiast pitnej wody. W domu sporo ograniczyliśmy mięso, a kiedy już je gotuję, to lubię wiedzieć, co i od kogo, dlatego wspieram lokalnych rolników. Mamy własną wodę w studni, wiec nie muszę kupować co tydzień ogromu plastikowych opakowań. Mamy kompost, a segregacja śmieci jest dla nas rzeczą podstawowa – wyliczyła stosowane przez nią rozwiązania.

Wokalistka podkreśliła także, że sama nie jest bezbłędna w działaniu, ale to właśnie chęci i działanie powodują zmiany i sprawiają, że można zrobić dla środowiska coś dobrego. Ewa Farna zachęca do dbania o przyrodę w miarę sił i możliwości. To się nazywa postawa godna pochwały!

d2w3dix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w3dix