Trwa ładowanie...
d1i9ckf

Ewa Farna dodała wymowny post. Odniosła się do pandemii

Ewa Farna podzieliła się z fanami cytatem, który jej zdaniem idealnie opisuje obecną sytuację w Polsce i na świecie. "Potrzebowaliśmy tego jako ludzkość" - napisała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna
Ewa Farna (East News, Fot: eastnews)
d1i9ckf

Koronawirus to temat numer jeden zarówno w polskich, jak i światowych mediach. Nic dziwnego, że gwiazdy i osoby publiczne zabierają też głos w sprawie pandemii za pośrednictwem Instagrama, czy Facebooka.

Ostatnio sytuację postanowiła skomentować też Ewa Farna, która na co dzień mieszka w Czechach. W mediach społecznościowych podzieliła się pewnym cytatem.

ZOBACZ: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

- Przestaliśmy doceniać zdrowie i dlatego dopadła nas taka choroba, aby uświadomić sobie co się najbardziej liczy. Przestaliśmy funkcjonować w rodzinie i dlatego ta choroba zamknęła nas w domach, żebyśmy mogli znów nauczyć się żyć jako rodzina. Przestaliśmy doceniać starych i chorych i dlatego dano nam tę chorobę, aby przypomnieć nam, jak bardzo są podatni.

d1i9ckf

Przeczytaj: Ewa Farna pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "To mała ja"

Post wokalistki jest znacznie dłuższy i daje do myślenia.

- Przestaliśmy doceniać sanitariuszy i farmaceutów, żeby dowiedzieć się, jak bardzo są niezastąpieni. Przestaliśmy mieć szacunek do nauczycieli i dlatego ta choroba zamknęła nasze szkoły, aby rodzice mogli sami spróbować roli nauczycieli... (...) Ta choroba wiele odbiera, ale jednocześnie daje nam możliwość nauczenia się tak wiele i zrozumienia tego, co jest w życiu najważniejsze. Mamy spersonalizowaną chorobę.. Chyba naprawdę potrzebowaliśmy jej jako ludzkość.... - zakończyła wpis.

Zgadzacie się z tymi słowami?

d1i9ckf

Podziel się opinią

Share
d1i9ckf
d1i9ckf