Trwa ładowanie...
d4l5cdn

Ewa Farna jest wściekła. "Żyjemy w czasach hejtu i agresji"

"Żyjemy w czasach hejtu i agresji, na którą w internecie jest ciche przyzwolenie" - grzmi artystka i odnosi się do tragedii, która miała miejsce w Gdańsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna jest poruszona tragedią w Gdańsku.
Ewa Farna jest poruszona tragedią w Gdańsku. (East News, Fot: East News)
d4l5cdn

Piosenkarka postanowiła odnieść się do tragicznego wydarzenia w Gdańsku. Prezydent Paweł Adamowicz został zaatakowany przez nożownika i walczy o życie. Wszystko wydarzyło się podczas finału WOŚP.

"Tak bardzo pomaga tylu ludziom, powinniśmy być wdzięczni, że są takie osoby jak pan Owsiak, cała Fundacja, mnóstwo wolontariuszy i dobrych serc Polaków, którzy co roku wspierają i promują dobro" - pisze Ewa Farna na swoich profilach w mediach społecznościowych.

d4l5cdn

"To, co się wydarzyło w Gdańsku jest dla mnie szokiem i jak widać agresja, szerzenie strachu, atak, nienawiść są kwestią bycia złym człowiekiem, a nie kwestią koloru skóry, wyznania czy orientacji seksualnej" - kontynuuje.

"Żyjemy w czasach hejtu i agresji, na którą w internecie jest ciche przyzwolenie. Zajmujemy się tym dopiero, kiedy naprawdę ktoś fizycznie kogoś dźgnie nożem. Dla wszystkich ludzi z wielkim serduchem, którzy wspierają dzieci w całej Polsce dzięki WOŚP, ślę ogromne podziękowanie, ciepłe myśli i wiarę w to, że nie skończą szerzyć dobra. Nie ulegną strachowi, nie ulegną hejterstwu. Bo warto. Bo trzeba" - czytamy na profilach gwiazdy.

Post zakończyła cytatem: "W końcu prawda i miłość zwycięży nad kłamstwem i nienawiścią". Wysłała również słowa wsparcia prezydentowi i jego bliskim.

d4l5cdn
d4l5cdn

Podziel się opinią

Share

d4l5cdn

d4l5cdn