Trwa ładowanie...
dxj5o9b

Ewa Farna otworzyła charytatywny lumpeks. Padły serwery

Ewa Farna postanowiła zrobić coś dla potrzebujących. Na jej oficjalnej stronie ruszyła sprzedaż ubrań, które sama nosiła. Zainteresowanie specjalną akcją piosenkarki jest ogromne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna otworzyła charytatywny lumpeks
Ewa Farna otworzyła charytatywny lumpeks (East News, Fot: East News)
dxj5o9b

Ewa Farna zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda otworzyła charytatywny lumpeks, gdzie można kupić perełki z garderoby piosenkarki. I choć polsko-czeska wokalistka wyznała na swoim profilu na Instagramie, że z bólem serca rozstaje się z niektórymi ubraniami, to robi to w dobrej wierze. Zainteresowanie jej wielbicieli było tak ogromne, że padły wszystkie serwery.

ZOBACZ TAKŻE: Kajra rozczulająco o synu: Jest jak Sławomir, budzi się i śpiewa

Layer 1

„Raz na jakiś czas warto wyczyścić swoją szafę. Dzieje się dużo a ubrania na publicznych wyjściach trzeba jednak trochę zmieniać. Niektóre są już za małe, inne za duże. Z licznymi trudno będzie się rozstawać, są też nówki, które miałam parę razy na sobie a inne sztuki już parę sezonów noszone… Co z tymi świetnymi ciuchami? Sprawić radość fanom a zarazem pomóc! Bądź częścią Mojego Charytatywnego Lumpeksu i razem pomóżmy ludziom z cielesnym upośledzeniem. Zysk z sprzedanych ubrań oddam organizacji Boruvka Praha o.p.s., która pomaga ludziom z tym upośledzeniem oraz tworzy dla nich miejsca pracy.”

Ewa Farna, Opis charytatywnego lumpeksu

- Dodaliśmy nowe ciuchy z mojej garderoby do mojego eshopu, gdzie kupnem wesprzesz non profit organizacje Boruvka. Czyszczę garderobę 1-2x w roku.To świetne uczucie móc komuś pomóc w ten sposób - czytamy pod postem Ewy Farnej.

Ceny ubrań w lumpeksie Farnej wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Zakupy zrobicie TUTAJ.

dxj5o9b

Śmiało można mówić o sukcesie wokalistki. Zainteresowanie sklepem internetowym było tak duże, że padły serwery.

    Instagram.com

Zamierzacie zrobić zakupy w jej lumpeksie?

dxj5o9b

Podziel się opinią

Share

dxj5o9b

dxj5o9b