ycipk-hggw2c

Ewa Farna pochwaliła się wózkiem dla syna. Cena zwala z nóg

Ewa Farna jest szczęśliwą mamą Artura. Ostatnio coraz częściej pokazuje zdjęcia z synkiem. Teraz dowiedzieliśmy się, w czym wozi swoją pociechę. A nie jest to byle wózek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna pochwaliła się wózkiem dla syna
Ewa Farna pochwaliła się wózkiem dla syna (Materiał prasowy, Fot: Materiały prasowe)
ycipk-hggw2c

Ewa Farna urodziła synka kilka miesięcy temu. Przez dłuższy czas wokalistka w ogóle nie wypowiadała się na temat macierzyństwa i nie publikowała żadnych postów. Ostatnio jednak postanowiła zarekomendować jedną z marek.

"Długo zastanawiałam się nad słynnym tematem "zarabiania na dziecku", bo między tym a byciem nadal autentyczną jako mama jest cienka granica" - pisała na Instagramie.

ZOBACZ: Ciężarna Farna chałturzy na targach urody

ycipk-hggw2c

Teraz Ewa Farna pochwaliła się zdjęciem ze spaceru. Uwagę zwrócił jej drogi wózek. Okazuje się, że wokalistka jak wiele znanych młodych mam nie wybrała najtańszego modelu. Pojazd jej synka jest wart aż 5300 zł.

Artystka zakupiła wózek w jednym z czeskich sklepów i postawiła na szary model z żółtą budką.

"Długo zastanawiałam się, jak podejść do tematu prywatności i rodziny. Jednocześnie nie mogę udawać, że moje priorytety się nie zmieniły" - tłumaczy się na Instagramie.

ycipk-hggw2c

Faktycznie Ewa Farna nie epatuje za bardzo macierzyństwem i częściej w jej mediach społecznościowych możemy poczytać o sprawach zawodowych. Wokalistka jednak nie będzie za wszelką cenę ukrywała swojego dziecka i faktu, że od niedawna jest mamą uroczego syna.

Pochwalacie taką postawę?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hggw2c

ycipk-hggw2c
ycipk-hggw2c