Trwa ładowanie...
d14vt7k

Ewa Farna pokazała piękne zdjęcie z mężem. Zamieściła romantyczny wpis

Ewa Farna dzieli się z fanami swoim szczęściem. Tym razem na jej profilu na Instagramie pojawiło się szczególne wspomnienie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Farna z mężem, Martinem Chobotem
Ewa Farna z mężem, Martinem Chobotem (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d14vt7k

Ewa Farna nie należy do gwiazd, które nadmiernie eksponują życie prywatne. Wręcz przeciwnie, stara się chronić prywatność. Do mediów na jej temat dostaje się tyle, ile sama zdecyduje się przekazać.

O najważniejszych życiowych zmianach najczęściej informuje w mediach społecznościowych. To tam chociażby podzieliła się z fanami radosną nowiną, że zostanie mamą i przedstawiła światu swojego synka. Na swoich profilach od czasu do czasu też pokazuje urocze zdjęcia, zarówno z malcem, jak i mężem, Martinem.

Zobacz wideo: Ewa Farna o tym, jak zmieniło się jej życie po ślubie. "Stajesz się częścią drugiej rodziny"

I to właśnie ukochanemu okazała ostatnio czułość, wykorzystując okazję rocznicy jednej z bliskich jej sercu piosenek. "Mija rok, kiedy przedstawiłam wam naszą piosenkę ślubną i oznajmiłam, że spodziewamy się naszego szczęścia", napisała w poście.

d14vt7k

Piosenkarka przyznała, że obawiała się, czy nie uzewnętrzniła się za bardzo tak osobistym utworem i klipem. Ku jej uciesze okazało się jednak, że fani przyjęli zarówno utwór, jak i klip z dużym wzruszeniem. Dlatego też jej najnowszy post przepełniony jest niemniejszymi emocjami.

"Dziękuję też mojemu Martinowi, za napisanie, skomponowanie utworu oraz zrobienie teledysku, no i też za to, ze dał się przekonać naszym znajomym do jej publikacji. Jestem szczęściarą, mając jego no i was!", dodała, a szczególne wspomnienie opatrzyła równie wyjątkowym, romantycznym zdjęciem.

Widać wyraźnie, że Farna jest szczęśliwa. I potrafi w subtelny sposób dzielić się tym szczęściem. Nie pozostaje nic innego, jak tylko jej pogratulować!

Zagłosuj na najlepszy polski film!

d14vt7k

Podziel się opinią

Share

d14vt7k

d14vt7k