Trwa ładowanie...
21-02-2017 13:18

Ewa Farna skromnie o swoim związku. "Trudno być facetem gwiazdy"

Wokalistka nieczęsto opowiada o swoim życiu prywatnym, które tak bardzo interesuje jej fanów. Ostatnio przełamała się i opowiedziała nie tylko o swojej pracy, ale i sferze osobistej.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ewa Farna skromnie o swoim związku. "Trudno być facetem gwiazdy"Źródło: East News
d75f6be
d75f6be

Ewa Farna nie może liczyć na brak zajęć. Wciąż nagrywa i koncertuje, a od niedawna możemy podziwiać ją w reaktywowanej edycji programu "Idol", w którym jest jednym z jurorów. Rozchwytywana gwiazda stara się pogodzić życie osobiste z zawodowymi wyzwaniami. Tworzy udany związek z gitarzystą Martinem Chobotem, o którym jednak mówi niechętnie. Ostatnio jednak zdecydowała się opowiedzieć o jej sekrecie na udany związek. Jaka jest recepta Ewy Farnej na zgrany duet?

-Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą. Podziwiam go za to. Wiem, że wiele kobiet nie potrafi znaleźć mężczyzny, który zaakceptuje to, że nie codziennie jest obiadek na stole, posprzątane w domu, a dzieci otoczone opieką. Trudno czasem być facetem gwiazdy. Mężczyźni boją się, że to odbiera im męskość. Ale w domu nie mam potrzeby dominacji. Z moim chłopakiem chcę po prostu być. Zrobić dobrą kolację, napić się wina, zobaczyć serial. Bez presji – wyznała na łamach dwutygodnika "Gala".

Jak widać, Ewa Farna skromnością nie grzeszy i otwarcie przyznaje, że jest nie tylko gwiazdą, ale także silną i niezależną kobietą, której faceci się po prostu boją. Czy tym wywiadem nie odebrała przypadkiem męskości swojemu ukochanemu?

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Facebook.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: Facebook.com
Ewa Farna, Martin Chobot ONS.pl
Ewa Farna, Martin Chobot Źródło: ONS.pl

ZOBACZ TAKŻE: Ewa Farna wzięła sekretny ślub?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d75f6be
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d75f6be