Trwa ładowanie...

Ewa Farna tańczy i śpiewa dla syna. Rozkoszny widok!

Ewa Farna nie ma czasu na nudę. Nawet podczas przymusowego siedzenia w domu. Wokalistka pokazała fanom, jak spędza kwarantannę. Czytanie książek? Oglądanie filmów? Nic z tych rzeczy.

Ewa Farna tańczy i śpiewa dla syna. Rozkoszny widok!Źródło: ONS.pl
d2lamqk
d2lamqk

Ewa Farna, jak wielu artystów w Polsce i na świecie, ma przymusowy urlop. Przez pandemię koronawirusa odwołano wszystkie koncerty, spektakle, kinowe seanse. Zabronione są też wszelkie zgromadzenia. Gwiazdy robią jednak wszystko, by czas spędzony w domu nie był czasem straconym.

ZOBACZ WIDEO: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

I tak niektórzy artyści koncertują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Inni spędzają czas z rodziną, remontują mieszkania albo nadrabiają książkowe i filmowe zaległości.

Ewa Farna wzięła się natomiast za porządki. Zapytacie, ileż można? Świeżo upieczona mama nie zadałaby tego pytania. Doskonale wie to (i przeżywa na własnej skórze) 26-letnia wokalistka, która w czerwcu 2019 r. urodziła synka Artura. Sprzątać można w nieskończoność

d2lamqk

Wokalistka zdecydowała się jednak łączyć przyjemne z pożytecznym. Podczas układania sterty ubrań postanowiła dać swojemu dziecku mini koncert. Wymachując składaną koszulką męża, śpiewała i tańczyła w rytm muzyki. A to wszystko ku uciesze leżącego na łóżku potomka.

Prawda, że urocze?

d2lamqk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lamqk