Trwa ładowanie...

Ewa Minge broni Rozenek: Znam niepracujące matki, które nie wiedzą, jakie ich dzieci mają zainteresowania

Projektantka stanęła po stronie swojej koleżanki po tym, jak tygodnik "Na Żywo" zasugerował, że Rozenek zaniedbuje swoje dzieci.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ewa Minge broni Rozenek: Znam niepracujące matki, które nie wiedzą, jakie ich dzieci mają zainteresowaniaŹródło: East News
d25yu9t

Tygodnik wysunął ten poważny zarzut po informacji o tym, że TVN realizuje drugi sezon programu "Iron Majdan". W związku z tym Radosław Majdan i jego żona znów wyruszą w długą podróż po wielu krajach.

Synowie Małgorzaty Rozenek mają 12 i 8 lat. Gdy ich matka wyjeżdża do pracy, zostają pod opieką swojego ojca – Jacka Rozenka.

d25yu9t

Anonimowy informator "Na żywo" powiedział: "Staś i Tadzio już nie pamiętają, kiedy tak zwyczajnie spędzili czas z mamą. Ona żyje według grafiku imprez i ciągle gdzieś się spieszy."

Rozenek odniosła się do zarzutów "Na Żywo" na Instastory:

"Moje dzieci są dla mnie najważniejsze na świecie i jak każda pracująca mama, codziennie wspinam się na wyżyny logistyki, żebyśmy wszyscy byli zadowoleni. I prawda jest taka, że charakter mojej pracy pozwala mi spędzać z dziećmi więcej wolnego czasu, niż miałoby to miejsce, gdybym pracowała na etacie."

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

W obronie gwiazdy stanęła Ewa Minge. Na Instagramie opublikowała zdjęcie ze ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. To ona zaprojektowała suknię panny młodej na tę okazję. Zdjęcie podpisała:

d25yu9t

"Jest afera. Małgosia Rozenek-Majdan nie ma czasu dla dzieci, a te tęsknią i chciałyby normalnie do kina. Czy osoby donoszące mediom te bzdury lub media produkujące te bzdury, muszą szukać taniej sensacji kosztem dzieci i wartości czułych-rodzinnych? Czy fakt, że Małgosia pracuje sporo i fakt ten oglądamy w mediach, świadczy o tym, że pracuje więcej niż przeciętna matka i poświęca mniej czasu swoim dzieciom, niż by one tego pragnęły? Absurd. Matki dzisiaj pracują po 12h często w delegacji, często w weekendy itp. Matki często wracają martwe ze zmęczenia do domu i nie maja siły lub wystarczających środków, żeby czas wolny zagospodarować swoim dzieciom tak, jak by tego pragnęły. Nie jest tak ważne ile czasu spędzamy z dziećmi, ale jak go spędzamy. Wartość a nie ilość. Znam niepracujące matki, które nie wiedzą jakie dzieci maja oceny czy zainteresowania.

Dalej projektantka podzieliła się osobistą historią, kiedy to szkolny pedagog zapytał jej syna, czy nie wolałby mieszkać z dziadkami niż z mamą-gwiazdą.
Dodała też, że Małgorzata Rozenek jest matką godną pozazdroszczenia, której udaje się pogodzić karierę z życiem rodzinnym. A jej dzieci, ze szczęśliwą i spełnioną zawodowo matką, mają szansę dorastać z większą świadomością, czym jest życie i poczucie bezpieczeństwa.

Na post Ewy Minge zareagowała Małgorzata Rozenek. Opublikowała na Instagramie post: "Ewa Minge, dziękuję. Zawsze mogę na Ciebie liczyć".

Wygląda na to, że Rozenek ma prawdziwą przyjaciółkę w show-biznesie.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d25yu9t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25yu9t