Trwa ładowanie...

Ewa Skibińska wytknęła absurdalną sytuację. W tym miejscu tłumy to nie problem

Ewa Skibińska zamieściła wymowne zdjęcie, które doskonale ilustruje sens obostrzeń nakładanych na Polaków przez rząd. Na każdym kroku słyszy się o konieczności zachowywania dystansu społecznego, kina i teatry są pozamykane, żeby ludzie się tam nie gromadzili. Skibińska pokazała, co w tym samym czasie dzieje się na pokładzie samolotu.

Ewa Skibińska przez pandemię nie może grać w teatrzeEwa Skibińska przez pandemię nie może grać w teatrzeŹródło: ONS.pl
d4gus8k
d4gus8k

Ewa Skibińska przed laty zdobyła sympatię widzów rolą w "Na dobre i na złe", później pokazywała się także w innych obyczajowych serialach, ale to na deskach teatru prezentuje pełnię swojego talentu. Z czasem więc jej aktywność serialowa się zmniejszyła. Kolejną zmianę przyniosła pandemia koronawirusa.

Skibińska, tak jak inne aktorki i aktorzy, od dłuższego czasu ma ograniczone możliwości w angażowaniu się w kolejne projekty. Co prawda był czas odwilży, gdy można było wrócić na plan czy deski teatru, ale po ostatnich decyzjach rządu sytuacja ludzi kultury znowu zrobiła się nieciekawa.

57-latka zamiast ostrej krytyki, która wielu artystom ciśnie się na usta, zamieściła ostatnio zdjęcie z pokładu samolotu, gdzie reżim sanitarny najwyraźniej nie obowiązuje.

Maseczka niezakrywająca nosa i gęste pozajmowane fotele to widok, który nijak nie pasuje do próśb o zachowywanie dystansu i zakrywanie twarzy.

d4gus8k

"Latam Lotem. Tłumy, a kina i teatry zamknięte" – podsumowała krótko Ewa Skibińska, którą mogliśmy ostatnio oglądać w serialu "W głębi lasu". Na premierę czeka też film "Jedyny gatunek w rodzaju człowieka" ze Skibińską w obsadzie.

Polskie gwiazdy uciekają w ciepłe kraje. Wkrótce może to być niemożliwe

d4gus8k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gus8k