Trwa ładowanie...
dyvdj5w
News

Ewa Wachowicz zrobiła sobie sesję w bikini. Wow!

Ewa Wachowicz spędza początek roku na Bali. Gwiazda nie mogła przepuścić okazji, by zrobić sobie pamiątkową sesję na plaży. Co za piękne zdjęcia!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Wachowicz wypoczywa na Bali
Ewa Wachowicz wypoczywa na Bali (Instagram.com)
dyvdj5w

Nowy rok, a u gwiazd nowe podróże. Pokazywaliśmy wam zdjęcia Soni Bohosiewicz z Bali, a aktorka nie jest jedyną polską gwiazdą, która odpoczywa na egzotycznej wyspie. Wybrała się tam też Ewa Wachowicz, która również podzieliła się fotkami z wypoczynku w gorącym, azjatyckim słońcu.

Zobacz: Ekologiczna Wachowicz: "Nie używam żadnych plastików"

Sylwestra i pierwsze dni nowego roku Ewa Wachowicz spędzała na Bali, czym chwaliła się na Instagramie. Od Ewy bije optymizm, co od razu rzuca się w oczy na zdjęciach.

dyvdj5w

Ktoś zrobił prezenterce i bizneswoman świetne zdjęcia na wakacjach, które można teraz oglądać na jej instagramowym profilu.

"Ostatni dzień na Bali, to i sesja zdjęciowa na plaży musi być! Mnóstwo słońca posyłam na dobry dzień" - pisze Wachowicz, a w komentarzach fani rozpływają się nad tym, jak wygląda.

Piękna, naturalna, nie zasłania swoich niedoskonałości. Wachowicz udowadnia wszystkim paniom, że nie powinny martwić się upływającym czasem. Kobieta im bardziej naturalna, tym piękniejsza! Liczy się przede wszystkim pewność siebie. Zgodzicie się?

PRZECZYTAJ: Ewa Wachowicz, Miss Polonia 1992, 26 lat później. Nadal robi wrażenie?

dyvdj5w

Podziel się opinią

Share
dyvdj5w
dyvdj5w