Trwa ładowanie...
d3u5tre

Sonia Bohosiewicz nago? Wygląda genialnie

Jeśli jeszcze nie śledzicie profilu Soni Bohosiewicz na Instagramie, to czas nadrobić zaległości. Na profilu aktorki możecie podejrzeć, jak dobrze jest, gdy człowiek zaakceptuje siebie takim, jakim jest.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sonia Bohosiewicz zachwyciła
Sonia Bohosiewicz zachwyciła (Instagram.com)
d3u5tre

Sonia Bohosiewicz nowy rok zaczyna na Bali, czyli popularnym wśród gwiazd miejscu. Gościła tam ostatnio Joanna Jędrzejczyk, Katarzyna Piasecka, a gdzieś niedaleko Bohosiewicz jest też Ewa Wachowicz, która grzeje się w balijskim słońcu. Sonia swój wypoczynek relacjonuje na Instagramie. Ostatnie zdjęcie jest świetne!

Zobacz: Sonia Bohosiewicz: "Nie ma co marnować zbyt dużo czasu w kuchni. Świat proponuje kobietom tak wiele"

Bali to ukochane miejsce gwiazd i naprawdę trudno się im dziwić. Piękne plaże, zielone lasy i genialne hotele, w których można odpocząć, nie myśląc w ogóle o paparazzi. Gwiazdy na własnych warunkach robią zdjęcia i chętnie dzielą się nimi z fanami.

d3u5tre

Bohosiewicz na InstaStory relacjonowała, że w hotelu poznała Rosjankę, która robiła sobie niezwykłe zdjęcia. Chciała być tak jak ona i też zachwycać wypracowanymi zdjęciami. Pochwaliła się więc efektem.

Aktorka sprytnie podziałała i wygląda tak, jakby była całkiem naga. Ale czy tak jest? Raczej nie, o czym można przekonać się z relacji Soni. To jednak w ogóle nie ma znaczenia. Bohosiewicz uczy kobiety, by akceptowały siebie.

"Lubię siebie za to, że jestem zwykłą dziewczyną z Żor i umiem robić czasem niezwykłe rzeczy" - napisała.

d3u5tre

Spokojnie można przyznać, że Sonia doprowadziła już robienie sobie zdjęć do perfekcji! To najnowsze może spokojnie znaleźć się na okładce jakiejś nowej książki aktorki.

PRZECZYTAJ TEŻ: Sonia Bohosiewicz o krok od tragedii. "Nigdy nie przeżyłam takiego stresu"

d3u5tre

Podziel się opinią

Share
d3u5tre
d3u5tre