Trwa ładowanie...
d45rsp8

Ewelina Lisowska na zdjęciu z siostrą. Podzieliła się rodzinnym wspomnieniem

Siostry Lisowskie to bardzo zżyte ze sobą trio. Ewelina co jakiś czas daje fanom tego dowód. Ostatnio zamieściła w sieci piękne zdjęcie z jedną z sióstr.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewelina Lisowska pochwaliła się zdjęciem z siostrą
Ewelina Lisowska pochwaliła się zdjęciem z siostrą (ONS.pl)
d45rsp8

Ewelina Lisowska nie należy do gwiazd, które eksponują życie prywatne w mediach społecznościowych. Choć jest w nich dość aktywna, dzieli się z fanami zazwyczaj zdjęciami z różnego rodzaju występów (jak choćby w "Twoja twarz brzmi znajomo") i tras koncertowych.

Zdjęciami z przyjaciółmi i bliskimi chwali się tylko od czasu do czasu. Niejednokrotnie podkreślała, że bardzo ceni sobie prywatność. Zdarzają się jednak momenty, że robi wyjątek od reguły i decyduje się pokazać fanom bliskich.

Piosenkarka ma dwie młodsze siostry - Aleksandrę i Alicję. Cała trójka ma za sobą wspólny sceniczny debiut. Trzy siostry wystąpiły podczas koncertu kolęd organizowanego przez TVP na Jasnej Górze. Od tej pory piosenkarka coraz częściej decyduje się zamieszczać rodzinne wspomnienia.

Tym razem postanowiła pokazać zdjęcie z Aleksandrą i opatrzyć je zabawnym komentarzem. "Pamiętam jak 10 lat temu wyrzucałam ją z pokoju, kiedy przychodzili znajomi. Dzisiaj razem możemy napić się wina, pogadać i pokręcić sobie loki", napisała.

d45rsp8

Pod zdjęciem urodziwych sióstr zaroiło się od komplementów. Fani nie tylko docenili ich urodę, ale zwrócili uwagę, że są do siebie bardzo podobne. A wy co sądzicie?

Zobacz wideo: "Twoja twarz brzmi znajomo": gwiazdy wspominają najtrudniejsze wyzwania

d45rsp8

Podziel się opinią

Share

d45rsp8

d45rsp8