Trwa ładowanie...
dn56e71

Ewelina Lisowska z siostrami. Mają za sobą sceniczny debiut

Ewelina Lisowska postanowiła pochwalić się wyjątkowym przeżyciem w jej karierze i życiu osobistym. Miała okazję zaśpiewać razem ze swoimi siostrami na scenie i przed kamerami, co zdarzyło się pierwszy raz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostatnie kolędowanie było wyjątkowe dla Eweliny Lisowskiej
Ostatnie kolędowanie było wyjątkowe dla Eweliny Lisowskiej (AKPA)
dn56e71

Ewelina Lisowska ma dwie młodsze siostry - Aleksandrę i Alicję. Szczególnie dla nich wspólne śpiewanie kolęd na Jasnej Górze z TVP było wyjątkowym przeżyciem, bo to był dla nich debiut na scenie i przed kamerą. Dla najstarszej z sióstr Lisowskich to też był ważny dzień - pierwszy raz zaśpiewała z rodzeństwem przed publicznością.

"To nasz siostrzany debiut. Mam cudowne siostry i jestem z nich ogromnie dumna!" - oznajmiła piosenkarka na Instagramie, wrzucając wspólne zdjęcie.

ZOBACZ TEŻ: Ewelina Lisowska: największy hejt spływa na mnie z USA. Wszystko przez "TTBZ"

Aleksandra i Alicja też chwaliły się występem w mediach społecznościowych. Druga z młodszych sióstr stwierdziła, że była to dla niej "niesamowita przyjemność".

dn56e71

"Piękny występ i cudowne siostry! Mam nadzieję, że będzie jeszcze niejedna możliwość ujrzenia waszych wspólnych koncertów", "Siostry mają talent jak ty", Wspaniale śpiewacie, cudne macie głosy, super razem wyglądacie" - komentowali internauci pod postem Eweliny Lisowskiej.

dn56e71

Podziel się opinią

Share

dn56e71

dn56e71