Trwa ładowanie...

Ewelina Lisowska wspomina wakacje z siostrami. Pokazała wyjątkowe zdjęcie

Ewelina Lisowska wspomina czasy przed kwarantanną, kiedy mogła cieszyć się wspólnymi wyjazdami z bliskimi. Teraz wrzuciła do sieci zdjęcie z siostrami z rajskich wakacji. Rozczulający widok.

Share
Ewelina Lisowska wspomina wakacje z siostrami. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Źródło: East News, Fot: East News
d421fz2

Ewelina Lisowska nie należy do gwiazd, które przesadnie eksponują życie prywatne w mediach społecznościowych. Zdjęciami z przyjaciółmi i bliskimi chwali się tylko od czasu do czasu. Piosenkarka niejednokrotnie podkreślała, że bardzo ceni sobie prywatność. Zdarzają się jednak momenty, że robi wyjątek od reguły i decyduje się pokazać fanom swoich bliskich. Taki czas nastał właśnie teraz.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Julia Kamińska: Nie marzę o ślubie!

Ewelina Lisowska w czasie kwarantanny postanowiła przypomnieć fanom zdjęcie ze swoim rodzeństwem. Piosenkarka rozpływa się nad czasami, kiedy mogła podróżować.

d421fz2

Artystka ma dwie młodsze siostry - Aleksandrę i Alicję. Zobaczcie, jak siostry wypoczywały jeszcze niedawno na wspólnych wakacjach:

"Tęsknie! Nie tylko za dawnym życiem i podróżami, które nie miały końca... Tęsknie za rodziną, tęsknie za przyjaciółmi, tęsknie za ludźmi, z którymi wymieniałam dobrą energię. Nie mogę się Was wszystkich doczekać!" - czytamy w opisie zdjęcia.

Fani nie kryli zachwytu nad pocztówką Lisowskiej z rajskich wakacji:

"Piękne rodzeństwo! Najpiękniejsza oczywiście pierwsza od prawej!" - czytamy.

A jak wam podoba się zdjęcie?

d421fz2

Podziel się opinią

Share
d421fz2
d421fz2