Trwa ładowanie...

Fadi Fawaz aresztowany. Zniszczył apartament George'a Michaela

Trzy lata po śmierci George'a Michaela jego kochanek - Fadi Fawaz - okupuje wartą 5 mln funtów posiadłość zmarłego muzyka. Rodzina prosi, by się w końcu wyprowadził. Fawaz zamiast przystać na ich prośby, zdemolował londyński apartament.

Fadi Fawaz aresztowany. Zniszczył apartament George'a MichaelaŹródło: East News
d4mi41o
d4mi41o

Jak donoszą brytyjskie media, Fadi Fawaz został aresztowany 23 lipca pod zarzutem zniszczenia mienia. Policjanci zostali wezwani przez sąsiadów, którzy najpierw słyszeli hałasy dobiegające z demolowanego apartamentu, a potem zobaczyli półnagiego Fawaza na dachu.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali Fadiego już w mieszkaniu. Zniszczenia były na tyle poważne, że konieczne było wezwanie straży pożarnej. - Powybijane okna, zniszczone drzwi, ściany, dach. Zniszczył to, co zostało po George'u - powiedział mediom jeden z sąsiadów.

Fawaz został zatrzymany i odstawiony do aresztu na 24 godziny. W sieci można znaleźć filmiki i zdjęcia z zatrzymania. 46-latek awanturował się i krzyczał: - Nigdzie nie idę. Nie odejdę stąd.

Po dniu spędzonym w areszcie został wypuszczony na wolność, choć sprawa nie jest zamknięta. Fryzjerowi mogą grozić za demolkę apartamentu konsekwencje prawne.

d4mi41o

I wygląda na tym, że to nie jest jego jedyny problem. Okazuje się, że od miesięcy rodzina George'a Michaela wysyła do niego listy z prośbami, by w końcu wyprowadził się z posiadłości. "Metro" cytuje jednego z informatorów: - Odmówił wyprowadzki, choć prośby dostaje od 18 miesięcy. Unika rodziny Micheala i wygląda na to, że może się już zasłonić prawem squattersów - zajmuje opuszczoną posiadłość dostatecznie długo, by rościć sobie do niej prawo.

Sprawa jest skomplikowana. Formalnie dom przy Regents Park należy do sióstr zmarłego gwiazdora - Melanie i Yiody. Obie panie dobrze wiedziały, jak Fadi i George byli blisko ze sobą, więc po śmierci brata nie chciały straszyć mężczyzny prawnikami. 46-latek mieszka więc w tym miejscu od 2016 roku bez przerwy. Twierdzi, że przed śmiercią George pozwolił mu żyć w tej posiadłości.

W 2019 roku wyszło jednak na jaw, że George nie umieścił Fawaza w testamencie. Wszystko, co miał, zapisał siostrom i tacie. Panie odziedziczyły dwie posiadłości (ten feralny apartament przy Regents Park i dom w Highgate, gdzie George zmarł), ojciec za to stadninę koni. Kochanek nie dostał ani funta z potężnej fortuny Michaela.

d4mi41o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mi41o