Trwa ładowanie...
da4ia9j

Fani krytykują Wendzikowską. Wszystko przez buty

Dziennikarka kilka dni spędziła w Dubaju. Zdjęcia z krótkich wakacji robią wrażenie. Niestety i tym razem znaleźli się internauci, którzy skrytykowali dziennikarkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Profil Wendzikowskiej na Instagramie wypełniają zdjęcia z córeczką.
Profil Wendzikowskiej na Instagramie wypełniają zdjęcia z córeczką. (Instagram.com)
da4ia9j

Anna Wendzikowska uwielbia podróżować i obserwując jej profil na Instagramie można wywnioskować, że te podróże nigdy się właściwie nie kończą. Ostatnio gwiazda wypoczywała z dziećmi w Dubaju. Zamieściła na Instagramie też kilka zdjęć.

- Taka to niby betonowa jungla, ale zadziwiająco przyjemnie spędza się tu czas - napisała.

ZOBACZ: Kulisy rozstania Wendzikowskiej: "Celebryci kreują nieprawdziwy wizerunek na Instagramie"

Szczególną uwagę internautów zwróciło jedna fotka Anny Wendzikowskiej ze spaceru z córkami, a zwłaszcza strój. Zwiewna sukienka i sandałki na szpilce to zdaniem niektórych nie jest odpowiedni ubiór. W komentarzach można było przeczytać np. "Serio spaceruje pani w szpilkach?", "Nikt mnie nie przekona, że w takich butach spacer jest udany", "A obok stoi niania. Mama w butach na obcasie z idealnym wózkiem".

da4ia9j

Zobacz: Wendzikowska odpoczywa w basenie

Niektóre mamy stanęły w obronie Ani Wendzikowskiej pisząc, że kobiety niekoniecznie muszą chodzić tylko w dresach. Sama dziennikarka także zabrała głos.

- Buty są całkiem wygodne jak na szpilki.

Przeczytaj: Anna Wendzikowska wyprawiła córce piękne urodziny. Tort robi wrażenie

da4ia9j

Co sądzicie o stylizacji Wendzikowskiej?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

da4ia9j

Podziel się opinią

Share
da4ia9j
da4ia9j