Trwa ładowanie...

Fani wykupują książkę kucharską Meghan. Stworzyła ją z członkiniami społecznej kuchni

Zainteresowanie, jakie wzbudza w ostatnim czasie księżna Meghan niesie ze sobą też pozytywny efekt. Fani postanowili wesprzeć ważną dla niej inicjatywę.

Fani wykupują książkę kucharską Meghan. Stworzyła ją z członkiniami społecznej kuchniŹródło: Getty Images
d2e7ysq
d2e7ysq

Nieoczekiwana decyzja Meghan i Harry’ego o rozpoczęciu niezależnego od rodziny królewskiej życia zaskoczyła nie tylko ich wielbicieli i obserwatorów, ale przede wszystkim brytyjską monarchię. Królowa zwołała w tej sprawie specjalne rodzinne spotkanie, podczas którego ustalono, że życzenie młodych małżonków zostanie uszanowane.

Megxit, jak potocznie nazwano ruch pary, stał się tematem numer jeden nie tylko w brytyjskich mediach. Międzynarodowa prasa bacznie obserwuje członków rodziny królewskiej. Uwaga skupiona jest szczególnie na Harrym i Meghan.

I jak się okazuje, decyzja Meghan o podjęciu samodzielnej działalności spotkała się z uznaniem jej fanów. Na tyle, że postanowili jej okazać wsparcie. Zwłaszcza, że żona Harry’ego nie ma zamiaru rezygnować z działalności dobroczynnej. Wręcz przeciwnie.

d2e7ysq

Dowód tego dałaodwiedzając ponownie Hubb Community Kitchen, kuchnię społeczną, z którą współpracuje od dłuższego czasu. To właśnie z jej członkiniami stworzyła książkę kucharską z przepisami z różnych zakątków świata, z której dochód przeznaczany jest na działalność instytucji.

Kolorowa prasa donosi, że fani zdecydowali się wesprzeć inicjatywę promowaną przez księżną. Przedstawiciel brytyjskiego oddziału Amazona wyjawił redakcji "Harper's Bazaar", że odnotowali znaczący wzrost sprzedaży książki kucharskiej, której księżna jest współautorką.

Jak widać, księżna mimo częstej krytyki jej działań, spotyka się z dużym poparciem. Ten przykład mówi sam za siebie.

Zobacz wideo: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

d2e7ysq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e7ysq